1259139.arsavyn_v (216) 99.09% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 218 | 261 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 227 | 271 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
iMaverick_a (1181) (Vevő)
Semleges
2010.11.15. 09:37:55
185023061
Az eladó rosszul címezte meg a csomagocskát, ezért csak a postán tudtam átvenni. A termék végsősoron megfelel az eladó leírásának: "dísztőr". A tőr pengéje egyébként egészen jó acélból készült, minden más viszont igénytelen, gagyi műanyag. A kínai termékek között is van minőségi áru, na ez nem az....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
745553.LeviJr (211) (Vevő)
Semleges
2010.11.09. 17:06:05
182171773
Félreértések sorozata, és valamilyen email elkallódások miatt nem egyeztettünk időben, így a termék elkelt. Korrekt megegyezéssel zárult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak azért nem negatív, mert ideért a csomag, végül... A lámpák egyáltalán nem olyanok, mint a képen, és én ilyen ostoba lámpát nem vettem volna, az biztos. Ennyi pénzért nem vártam csodákat, de a km óra, az meg olyan gyenge minőségű, hogy bringára felszerelve nem is működik. Na mindegy, majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verdalmika (2097) (Vevő)
Semleges
2010.07.03. 01:12:54
170960398
Nem tudtunk megegyezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel létrejött, kicsit hosszadalmasan, de azt kaptam amire számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt az adásvétellel, de sajnos a 7 éves gyermekem fejére kicsi lett ez a sisak, pedig rákérdeztem a méretre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koral66_a (118) (Eladó)
Semleges
2009.11.28. 13:59:37
156859958
MEGGONDOLATLAN AKADÉKOS VOLT
Másik fél: ROSZKOR LICITÁLTAM VÉLETLENŰL.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
