katulavirag (287) 97.99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 293 | 420 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 313 | 448 adásvétel |
| Az eladóként kapott 137 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Valami miatt nem sikerült az ügyletet lebonyolítanunk.
Másik fél: nem értem miért írtad ezt, ugyanis az utalásod is megjött és a csomagot is elküldtem. ????????? szerintem meg is kaptad.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru több mint két hét után érkezett meg, többszöri rákérdezés után. Ha tájékoztatott volna hogy késve tudja küldeni, nem idegeskedek annyit. Kárpótlásul "ajándékot" küldött a termék mellé. Gumi bogarat. A postaköltségre háromszoros árat fizettetett ki...(600 helyett csak 195 ft volt) Sajnálom ezért csak semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:58:35
1456500887
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Másik fél: próbálkozásnak nem volt rossz, de nem jött össze. ingyen kellet volna? érdekes mégis megjött a csomag, hogy utaltam a többi partnerre ami ellenőrizhető az értékelésekből.? nem sikerült a pénz visszafizettetése így lehúzod az értékelésemet. Na mindegy, mindenki más megkapta a + termékeket csak te nem. tudod mit így jártál.... szerintem keress másik eladót aki kedvedre valóbb. ja és bocs hogy nem aranyládikában küldtem. a késéssel kapcsolatban pedig folyamatos kapcsolat volt és kizárólag emberség kérdése, hogy belásd adódhat ok ami miatt csúszhat a postázás. kellemes napot.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:57:31
1456495965
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:56:24
1456494239
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:55:39
1456491820
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:54:44
1456494735
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:54:00
1456487412
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitaljmost (347) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 10:52:51
1456500637
A termékek nagy nehezen megérkeztek, állapotuk a leírásnak megfelelt, darabszámilag is annyi amennyit kifizettem, se több, se kevesebb. Ettől eltekintve kizárólag annak ajánlom akinek van módja a személyes átvételre. A postázás irreálisan lassú, a csomag nem postacsomagként érkezett aminek a díját kifizettem, hanem SIMA LEVÉL-ként, egy újságpapírba csomagolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Civic98_a (161) (Vevő)
Semleges
2011.05.21. 19:08:31
1451616366
A posta kissé lassú volt. De korrekt volt, és BÁTRAN AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Civic98_a (161) (Vevő)
Semleges
2011.05.21. 10:59:10
1451504421
A posta kicsit csúszott, de rendben volt! Bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fodormagdolna (14) (Vevő)
Semleges
2011.01.10. 20:55:19
189116967
MEG VAGYOK ELÉGEDVE A LEBONYOLÍTÁSSAL
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a cipő okés volt de nem jól adta meg a méretet.25centisnek írta de még beleírva is csak 24 volt,nem tudom hordani mert kicsi,az az egy centi sok egy cipőnél
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit kopott a poló, de elmegy
Másik fél: sajnos már nem tudom bizonyítani,hogy amit írtál nem igaz de ha gondolod küld vissza a terméket és visszautalom az árát. ez a termék nem az ELMEGY kategóriába tartozott állapotát illetően, sőt.
annyit azért tisztázzunk, hogy a termék használtként volt feltüntetve, de azért írd meg hol volt kopott....
a fényképen sem látszik kopás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a készülék mégsem megfelelő.Az eladó korrektül járt el! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: ha termékkel kapcsolatos üzeneteket illetve a termékeladás feltételeit megnézed a személyes átvételt nem tudtam vállalni így utalás hiányában az adásvétel nem miattam nem jött létre. semleges vagy negatív üzenetet is adhattam volna!!!! de nem én ütöttem le úgy egy terméket hogy az adott feltételeket mégse vállaltam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlen leütés miatt semleges értékelés amúgy korrekt Vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: tévedésből adódott egyébként nagyon korrekt vaterás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időben megérkezett, azonban nem az eredeti szíj volt rajta, hanem valami nem túl nagy profizmussal utángyártott darab, ami a képen nem volt kivehető.
Másik fél: szia
mint azt már leírtam neked a terméken semmilyen változtatás nem történt, ebben az összetételben lett vásárolva márkaboltban. így azt kell mondjam minden eredeti. sajnálom ha ennek ellenére csalódott volnál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru átvétele sajnos betegségem miatt nem történt meg, e miatt is "tüntem" el egy időre, illetve nem volt lehetőségem a kapcsolatfelvételre. Sajnálom!
Másik fél: a partner korrekt kapcsolattartó ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru átvétele sajnos betegségem miatt nem jött létre, e miatt "tüntem" el egy időre. Sajnálom a meghiúsult tranzakciót!
Másik fél: a partner korrekt kapcsolattartó.
ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Attól eltekintve, hogy 4 nap után jelezte hogy nincs meg a címem, nagyon gyors! Korrekt!
Másik fél: Tisztelt petyumu!
üdv
látom semleges értékelést adtál, rendes dolog volt tőled. ha pontosan megnézem akkor 2010. jan. 05-én került a számlámra az átutalás és a feladószelvényen látható hogy 2010.január 07-én adtam fel a terméket. tehát 2 nappal az utalás megérkezése után. te jan. 02-án ütötted le az adásvételt a termékre. ott van 3 nap különbség az átutalás és a postázás között pedig 2 nap. nem értelek, pedig, igaz így vállaltam de a postaköltség is 730 HUF volt az általad fizetett 400 HUF helyett. mégegyszer köszönöm az értékelésedet.
minden jót.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
