Zizzzencs (19) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(19 Felhasználó adta)
Lakhely: Veszprém
Regisztráció dátuma: 2009.11.26.
Utolsó belépés: 2026.01.25. 10:04
Ellenőrzött felhasználó!
Adott és kapott értékelések listája
A vásárló negatív értékelésére reagálnék, véleménye szerint nem jó a minőség, nem big csomag mert csak cca. 4 kg, valamint nincs benne a fehér, és a piros fonál, és a fekete sem. A fotózott terméket küldtem el, azt hogy ő többre gondolt mint 4 kg, az hogy "minőségibb" fonalra gondolt ez szubjektív dolog. Remélem a nem ajánlom senkinek, ajánlását a több száz pozítív értékelésem felülírja.Nem tartom a negatívot jogosnak!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
