wienerschnitzel (2778) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2783 | 4606 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2821 | 4645 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3549 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre, mert a termék elveszett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az elado fel sem vette velem a kspcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fuchsszandi2 (17) (Vevő)
Semleges
2023.05.08. 14:54:17
3265103801
Elnézést kell kérnem,de 2 hétig külföldön voltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
legenda54 (256) (Vevő)
Semleges
2018.02.19. 16:04:37
2591998376
Az árú tökéletes volt, sajnos akinek vettem méretben nem felelt meg, így visszamondtam. Az eladó megértését köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rszappanos_t (96) (Vevő)
Semleges
2017.08.21. 15:44:28
2510208935
Az adásvétel nem jött ugyan létre, de az eladó kommunikációja korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pneumasters (176) (Vevő)
Semleges
2017.03.28. 11:07:32
2445713585
A leírás szerint új állapotú de ez nem igaz ki volt már "térdelve"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8877692.Toscana (5) (Vevő)
Semleges
2017.01.26. 19:36:02
2388966995
Sajnos az én hibámból az ügylet meghiúsult. Korábban már vásároltam az eladótól, akkor nem volt gond. Sajnálom, és elnézését kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A barátom ütötte le a terméket, és ő azt mondta, hogy mint kiderült, a cipőt csak azután kapta volna meg, miután neki szüksége lett volna rá. Így végül úgy döntött, hogy másik cipőt vesz meg. Nem az eladó hibája volt, hogy a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden a legnagyobb rendben ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zavarónak találtam, hogy az eladó és a kapcsolattartó nem ugyan az a személy. Volt rá magyarázat, ami engem nem győzött meg. Talán túlzott óvatosság, de már becsapódtam itt. Az eladó korrekten tudomásul vette visszalépésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
landcruiser (2) (Vevő)
Semleges
2015.04.12. 16:16:57
2052301661
A felso egyedi, noies darab. Sajnos az egyik oldalan lyuk van. A termeket uj darabnak tuntettek fel, arucimke nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható csak ajánlani tudom köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsolya317 (55) (Vevő)
Semleges
2013.12.17. 15:21:11
1833571613
Nem tudtam átvenni a terméket személyes okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibámból nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre,mivel a termék időközben vesztett a minőségéből.Az eladó ezt teljesen korrekt módon közölte is velem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt eladó, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rotmelone (186) (Vevő)
Semleges
2013.04.25. 17:09:00
1737476504
Az adásvétel nem jött létre,csupán a szín miatt,de az eladó példásan járt el,ezért csak jót írhatok róla!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék leírása nem fedte 100 %-ban a valóságot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A keveset használt, megkíméltnek leírt áru hónalja és nyaka rettenetesen sárga, ami megkérdőjelezi a fentieket, és lehetetlenné teszi a hordást. A mandzsettáján egy piros folt látható. Ezek egyike sem volt a leírásban. Egyrétegű papír borítékban érkezett, nejlon nélkül, így a csomagolás ki is szakadt, mire ideért. Én csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem úgy van ahogy le volt írva, NEM egyszer használt termék a jobb comb résznél szakadás van. Másrészt ennek szűk nadrágnak kellene lennie, ehhez képest az ülep részbe még félszer beleférnék. A fogkrém pöttyről nem is beszélve. -_- Ez van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az egyeztetés során végül el kellett állnom a vásárlástól, mert a méret miatt több mint valószínű nem lett volna jó a nadrág, ami pedig nagyon szuper termék lehet. Jól jár az, aki megvásárolja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás!Sajnos nem volt jó a méret :( köszönöm a pozitív hozzá állást!üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árút megkaptam csak nem a leírtaknak megfelelő minőségben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket nem kaptam meg, elveszett szállitás közben. Az eladó mindvégig kommunikativ, segitőkész, nagyon korrekt volt, az átutalt összeget is visszautalta. Sajnálom, talán majd legközelebb sikerül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A eladó nagyon kedves, szimpatikus, rugalmas, az adás-vétel közös megegyezéssel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranykacat (1416) (Vevő)
Semleges
2012.06.18. 13:58:51
1602151586
Nem szeretek senkinek negatív értékelést adni,erre szerintem csak végső esetben van szükség.Azonban pozitív értékelést sem járhat,mivel a hirdetett új ing helyett használt terméket kaptam,ami miatt ráadásként még kellemetlenségem is adódott. Az ing új/címke nélküli állapotjelöléssel volt hirdetve,gyári fotóval.Erre kaptam egy két helyen szálhúzott,szagos terméket.Ha valami használt,nem ügyeskedni kell,hanem feltételezve hogy a másik oldalon ugyanolyan ember áll,a valóságnak megfelelően hirdetni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem én licitáltam csak meg engetem az ismerösömnek és ö meg licitált de én nem is voltam ithol csak látam hogy érkezet az e- mail de én nem érdekelt mert volt más elfoglaltságom igy én itam meg a levét hogy más licitált nem az elsö volt az elmult honapban a harmadik itt a vége többet nem teszek senkinek sziveséget agyál nyugotan negativat leszarom én amit legalább licitálok azt meg veszem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szia!A pólót nem én vettem meg,hanem egy haverom,csak az én tesz-vesz oldalamat használta,mert neki még akkor nem volt!De majd én beszélek vele és remélem minden megoldódik!Elnéztést a kellemetlenségekért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12222747.szurigyuri1980 (29) (Vevő)
Semleges
2010.04.19. 12:07:13
966245840
Méret probléma volt a ruhával, de az eladó nagyon együtt működő volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
