Rudi761 (104) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 104 | 107 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 116 | 119 adásvétel |
| Az eladóként kapott 71 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Leütötte, átvette, de semmi kommunikáció...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jillibubu (359) (Vevő)
Semleges
2015.10.18. 14:34:33
2124809648
Az eladó hibáján kívül a termék sérülten érkezett. Megbeszéltük és rendeztük! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos vaterás. Bátran ajánlom. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretben túl nagy volt a nadrág.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az inget időközben értékesítette, ezért nem jöhetett létre az üzlet. A hibáját elismerve elnézést kért. Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mustangjeans_a (296) (Eladó)
Semleges
2013.09.16. 14:24:26
1799826023
A vevő negyon kerrekt, mindenkinek csak ajánlani tudom. A+++ Sajnos a termék mérete a proba során nem volt megfelelő, ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nagyon korrekt, a termék viszont, méretben nem volt megfelelő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsuzs43 (1119) (Eladó)
Semleges
2013.07.03. 22:47:11
1758819959
A vevő megtekintette a terméket, de a mérete nem volt megfelelő, így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dulence207 (4509) (Eladó)
Semleges
2013.05.05. 07:06:49
1731119636
Nagyon korrekt volt maximálisan,sajnos méret problémák miatt nem jött össze az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1993385.Balika008 (99) (Eladó)
Semleges
2013.04.13. 16:43:05
1731003605
Az adás-vétel készlethiány miatt nem jött létre,a vevő kedves,pontos,korrekt,MAXIMÁLISAN POZITÍV!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: készlethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
castor137 (189) (Vevő)
Semleges
2013.03.03. 17:36:29
1712874161
Sajnos az átvételkor nem néztem meg, hogy az L-es ing valójában nem L méret, hanem egy sokkal bővebb L magasságú de legalább 120-130 kg-os emberre való nem normál testalkatúra mint ami én vagyok, sajnos ez nem volt leírva ez félrevezetés volt, bár a mellbőség le volt írva, de nem vettem észre ezt.Jobb lett volna utalni, hogy az ing egy 180-190 magas 110-130 kg-osra jó.
Másik fél: Tisztelettel jegyzem meg, hogy az inget személyesen vette át. Ugyannakkor hirdetésben fel voltak tüntetve a pontos adatok(mell, váll, új, hossz ) amelyek irányadóak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Negatív értékelésem oka: 1. az email-ben öntől kapott címben teljesen rossz házszámot (6. helyett 62.) adott meg.1,5 óra volt mire megtaláltuk. 2. A mákdarálót ÚJNAK írta le. Ennek ellenére 10 dkg beszáradt mák volt benne - sajnos ezt csak itthon vettük észre. 2 napig áztattam mire ki tudtam vakarni belőle a maradékot! EZ FELHÁBORÍTÓ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deximexi117 (470) (Eladó)
Semleges
2012.10.13. 14:26:24
1652269838
Adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő időben jelezte hogy nem kéri a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlott vaterás! Sajnos a méret nem volt jó...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt jó a méret. Ajánlott vaterás!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
