golyo18 (341) 99.13% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 343 | 434 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 349 | 441 adásvétel |
| Az eladóként kapott 229 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A paradicsom passzírozó használhatatlan, de ez nem az eladó, hanem a gyártó hibája!
A terv jó lenne (eltérve a hagyományostól), de filléres anyagokból szegelték össze, így max. macskát dobálni jó! A mai világban már arra sem, mert büntetik...
Másik fél: Sajnáljuk, hogy nem vált be a szerkezet. Pedig az olaszok jók a paradicsom témában. Ezek szerint most nem remekeltek....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos miattam hiusult meg az akcio. A bejeloles utan 2 nappal kiderult, hogy 1` nappal korabban kell elutaznom AMerikaba, mint eredetileg. Ez rengeteg ugyintezessel jart, s igy lemaradtam az arurol. Az elado korrekt volt, Vele semmi gond nincs!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lora0-1 (1470) (Eladó)
Semleges
2012.09.19. 18:14:39
1636662617
Megmagyarázom, miért semleges: 1: nem írtál, hogy bármi gond lenne az ingekkel, sztem nem is volt.
2: alkudtál, a postát én fizettem és még azt is lehúztad. Ezen felül a termék minőségét és a kapcsolatfelvételt is. Hát, nem vagy egy korrekt ember, az biztos, akkor sem, ha azonnal utaltál, sajnálom, én nem szeretnék máskor üzletet kötni veled a csillagjaim lehúzása miatt.
Másik fél: Most akkor megírom, amit kíméletből nem írtam meg. Az az igazság, hohy pirultam a rossz érzéstől
amikor láttam, hogy az egyik ing nyaka az izzadtságtól narancssárga. Félre is dobtam mindjárt.
Azért ilyen gusztustalan, mosatlan holmit máskor ne árulj!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lora0-1 (1470) (Eladó)
Semleges
2012.09.19. 18:14:25
1636662608
Megmagyarázom, miért semleges: 1: nem írtál, hogy bármi gond lenne az ingekkel, sztem nem is volt.
2: alkudtál, a postát én fizettem és még azt is lehúztad. Ezen felül a termék minőségét és a kapcsolatfelvételt is. Hát, nem vagy egy korrekt ember, az biztos, akkor sem, ha azonnal utaltál, sajnálom, én nem szeretnék máskor üzletet kötni veled a csillagjaim lehúzása miatt.
Másik fél: Most akkor megírom, amit kíméletből nem írtam meg. Az az igazság, hohy pirultam a rossz érzéstől amikor láttam, hogy az egyik ing nyaka az izzadtságtól narancssárga. Félre is dobtam mindjárt.
Azért ilyen gusztustalan, mosatlan holmit máskor ne árulj!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
