golyo18 (341) 99.13% felhasználó összefoglaló oldala

99.13% pozitív visszajelzés
(343 Felhasználó adta)
99.13% pozitív visszajelzés
(343 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 343 434 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 349 441 adásvétel
Az eladóként kapott 229 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2009.01.25.
Utolsó belépés: 2017.05.27. 19:16
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

NagyFiú (758) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.07.01. 23:50:26

Termékkód

1899371246

A paradicsom passzírozó használhatatlan, de ez nem az eladó, hanem a gyártó hibája! A terv jó lenne (eltérve a hagyományostól), de filléres anyagokból szegelték össze, így max. macskát dobálni jó! A mai világban már arra sem, mert büntetik...
Másik fél: Sajnáljuk, hogy nem vált be a szerkezet. Pedig az olaszok jók a paradicsom témában. Ezek szerint most nem remekeltek....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katildedi (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.14. 04:05:04

Termékkód

1653418793

Sajnos miattam hiusult meg az akcio. A bejeloles utan 2 nappal kiderult, hogy 1` nappal korabban kell elutaznom AMerikaba, mint eredetileg. Ez rengeteg ugyintezessel jart, s igy lemaradtam az arurol. Az elado korrekt volt, Vele semmi gond nincs!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lora0-1 (1470) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.19. 18:14:39

Termékkód

1636662617

Megmagyarázom, miért semleges: 1: nem írtál, hogy bármi gond lenne az ingekkel, sztem nem is volt. 2: alkudtál, a postát én fizettem és még azt is lehúztad. Ezen felül a termék minőségét és a kapcsolatfelvételt is. Hát, nem vagy egy korrekt ember, az biztos, akkor sem, ha azonnal utaltál, sajnálom, én nem szeretnék máskor üzletet kötni veled a csillagjaim lehúzása miatt.
Másik fél: Most akkor megírom, amit kíméletből nem írtam meg. Az az igazság, hohy pirultam a rossz érzéstől amikor láttam, hogy az egyik ing nyaka az izzadtságtól narancssárga. Félre is dobtam mindjárt. Azért ilyen gusztustalan, mosatlan holmit máskor ne árulj!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Lora0-1 (1470) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.19. 18:14:25

Termékkód

1636662608

Megmagyarázom, miért semleges: 1: nem írtál, hogy bármi gond lenne az ingekkel, sztem nem is volt. 2: alkudtál, a postát én fizettem és még azt is lehúztad. Ezen felül a termék minőségét és a kapcsolatfelvételt is. Hát, nem vagy egy korrekt ember, az biztos, akkor sem, ha azonnal utaltál, sajnálom, én nem szeretnék máskor üzletet kötni veled a csillagjaim lehúzása miatt.
Másik fél: Most akkor megírom, amit kíméletből nem írtam meg. Az az igazság, hohy pirultam a rossz érzéstől amikor láttam, hogy az egyik ing nyaka az izzadtságtól narancssárga. Félre is dobtam mindjárt. Azért ilyen gusztustalan, mosatlan holmit máskor ne árulj!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.