nita456 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nemjött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SayHelloMonkey (305) (Vevő)
Semleges
2010.01.10. 18:46:55
160487900
sajnos pozitívat nem tudok adni, mivel a telefon sok helyen sérült, horpadt, és műanyag része törött és roncsolt. előre egyeztettem az eladóval hogy csak akkor tudom leütni ha a telefon sérülésmentes és szép állapotú. mivel leütöttem ezért átvettem, de nem repesek az örömtől. negatívat nem adok mert nem az a negatívdobáló hülye gyerek vagyok. sajnálom hogy így történt. máskor azért ilyenekre hívja fel a figyelmét az embereknek. üdvözlöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ancikamancika_v (53) (Vevő)
Semleges
2010.01.07. 17:37:55
158631788
Az üzlet félreértés miatt nem jött létre.
Másik fél: félreértés miatt nem jött létre túl sokért ment volna el
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aru nem a leirtaknak megfelelo volt.
Sem a processzor, sem a RAM nem felelt meg a megbeszelteknek.
Szimpatikus, segitokesz elado, valoszinuleg onhibajan kivul adodott ez a helyzet, mivel nem ert hozza.
Negativot semmi esetre sem erdemel, de tekintettel a gep parametereinek jelentos elteresere, csak semleges ertekelest adhatok.
Ajanlom mindenkinek!
Másik fél: megértő udvarias sajnálom mégegyszer
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
