tiki38_a (201) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 201 | 248 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 206 | 253 adásvétel |
| Az eladóként kapott 157 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hosszuzoltan (167) (Vevő)
Semleges
2015.11.13. 16:50:44
2150620991
Az üzlet az én hibámból nem jött létre,sajnálom.Talán a közel vagy távoli jövőben kötünk sikeres üzlete is. Az eladó maximálisan megértő korrekt partner.
Másik fél: Semmi gond,majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakogergo79 (9) (Vevő)
Semleges
2013.06.11. 20:48:34
1738480073
A tranzakció az én hibámból nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Buick952 (621) (Eladó)
Semleges
2012.07.01. 17:49:56
1602711203
Az értékelésem Pozitív A+++++ csak a gép nem engedi.Nagyon korrekt pontos vásárló,sajnos csak max 70km-ig volt a szállítás megoldható Miskolctól,de Kaposvár 370km.Sajnálom,hogy nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Távolság miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fannigold (357) (Vevő)
Semleges
2011.10.13. 12:52:29
1488229781
A termék megvásárlása előtt az eladó nem jelezte a terméke lapján hogy a megvételre kínált Rakéta karóra nem hibátlan,konkrétan a hátlap leszorító menet meg van szakadva, a hátlap nem rögzíthető nem szorítható meg rendesen.Ha gyűjteménybe vásároltam volna nem is csinálok ebből problémát, de mivel mindennapos használatra alkalmatlan.Ez miatt erősen gondolkodtam a negatív értékelésen, de a többi kritériumokat nem sértette meg, időben megérkezett a termék, és a csomagolás is az elvárásnak megfelel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
manocska01_v (205) (Vevő)
Semleges
2010.07.10. 14:18:57
173378256
már egyszer értékeltem nem ismétlem önmagam
Másik fél: Bár írta,hogy nyugodtan adjak negatívot nem érdekli amiért nem veszi át az árut,nem adtam bár megérdemelné!A postai díj is jelezve van minden terméknél,én figyelembe veszem ha licitálok valamire,ha nincs pénzem postára akkor nem licitálok.Ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
