kichy01_t (251) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(251 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(251 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 251 280 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 265 294 adásvétel
Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.01.31.
Utolsó belépés: 2011.09.24. 16:54
Inaktív!
28 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Olga-mona (162) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.07. 12:11:51

Termékkód

1300335977

Az árú minősége és eredetisége megkérdőjelezhető. Nem hijába olcsobb.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

fruzsika86 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.25. 11:52:49

Termékkód

1443344465

A termék később érkezett volna meg mint ahogy em volna

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szabolcs8303 (54) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.15. 22:24:44

Termékkód

1268662161

Pontatlan Nem megbizható

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

meszki000 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.27. 13:03:34

Termékkód

1435970661

Törött volt két cső de nagyon jó...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

little_angel5 (43) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.16. 12:52:38

Termékkód

1258602432

Lehet, hogy nem a te hibád, de ahonnan a lámpát rendelted nem tudom értékelni. Nagyon sokat vártam a lámpára és mire megérkezett egy angol fajtát küldtek, amit Magyarországon nem tudok használni.Elméletileg te rendeltél nekem egy másikat, ami sajnos nem érkezett meg, de te korrekt voltál és a pénzt visszautaltad. Remélem máskor nagyobb szerencsénk lesz!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tomcat1277 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.05. 12:57:42

Termékkód

1288951059

Átutalás után közölte, hogy a termék elfogyott.
Másik fél: A pénzt visszautaltam!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

klorin (59) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.31. 21:02:57

Termékkód

1328897772

Sajnos a termék nem kifogástalan állapotban jutott el hozzám, bár hozzátenném, hogy ez nem feltétlen az eladó hibája, mert a termék külföldről érkezett, ezért adok semleges értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

777tika (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.09. 12:15:58

Termékkód

1328897772

Lehet, hogy nem az eladó hibája, de a termék egyrészt nem úgy néz ki mint a képeken, másrészt pedig több helyen meg volt kopva, miközben elvileg új... Magyarul mondva nem ér 500 Ft-ot sem! Nem beszélve arról, hogy a 3-4 hét szállítási időből 6 hét lett. Csak azért nem adok negatívat, mert külföldről jött a termék.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Danni3 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.11. 20:14:46

Termékkód

1079644321

Az eladónak gondja volt a számlájára így nem jött létre a termék árvétele.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VendelP_t (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.09. 19:12:27

Termékkód

858738342

Kb 30 munkanapot vártam az utalástól, mikor be kellett látnom, hogy a termék nem fog megjönni. Az elado korrect volt, szerintem nem az ő hibája, visszautalta a pénzt, de mivel a terméket nem kaptam meg és elég sokat vártam semleges
Másik fél: Sajnos valóban nem az én hibám:( Pénzt visszautaltam! Köszönöm a türelmet!!! Az óra viszont lehet h még megérkezik a közeljövőben!!:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ronora (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.31. 15:49:21

Termékkód

836063283

Sajnos az értékelésem semleges,de lehetne negatív is, mert a nyaklánc nem ezüst, és eltört az első használatnál.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Trancer05 (33) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.19. 14:21:01

Termékkód

826724509

Több mint másfél hónap után érkezett meg, amit rendeltem, de megérkezett. Sajnos nekem ez sok idő volt, ill. több mint 10-25 munkanap, ezért is ez az értékelés.
Másik fél: Sajnálom, h sokat kellett várnod, de szóltam, h a karácsony miatt előfordulhat!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

14282443.balintka-2007 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.16. 19:24:09

Termékkód

814235979

az igaz,hogy nem jelentkeztem,mivel nincs bank ahol be lehetne fizetni,nem tudtam.egyébként nem tudom milyen 6e-mailről van szó,meg nem létező címről....:S
Másik fél: De te most mire adsz nekem semlegest??? a megadott e-mail címedre írtam a közel 1 hónap alatt 6 e-mailt, ami folyton visszajött. november 19-én ütötted le a terméket!!!!!!! Nem jelentkeztél, azt sem írtad meg miért nem utalsz!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bessimacska_t (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.11. 22:24:02

Termékkód

810252591

Az eladó rendkívül kedves, kommunikatív és segítőkéész. De az ékszer anyaga a hivatalos MEHITI vizsgálat szerint nem ezüst.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.