Trogair (16) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tuncike212 (18) (Vevő)
Semleges
2013.11.24. 17:53:58
1826896952
Újszerűnek hirdette, 600 km utaztam hogy az árut átvegyem de elkellet állnom a termék átvételétől mert nem hogy újszerű állapotban nem volt, hanem esztétikai állapota erősen kifogásolható volt számomra. Én sajnálom legjobban hogy az üzlet nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
audikombia4 (193) (Vevő)
Semleges
2011.12.09. 14:46:10
1507111403
Az írógép csomagolása nem volt megfelelő. Egy papirdobozba csomagolás nélkül volt feladva az írógép. Az átvételnél is már feltűnt hogy kicsit gyűrött volt a doboz formája, Felbontás után látszott hogy az írógép kocsija darabokra van törve,szemből a jobb oldali rész széttört. Az egész kocsit le lehetett venni ,lógtak benne a csapágyak. Az írógép pedig szépen nézett volna ki. Ezért is vettem meg. Telefonon felhívtam az eladót.Azt mondta nem ő csomagolta. Ennyi a történet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
husky13_a (593) (Eladó)
Semleges
2011.11.24. 16:35:41
1489722065
A tranzakció nem ment végbe, mert a vevővel megszakadt a kommunikáció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció nem ment végbe, mert a vevővel megszakadt a kommunikációAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
