1274196.Hecsiboy (186) 96.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 193 | 207 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 231 | 245 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem lett jó a laptopomhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elfelejtettem !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1041218.asaati (1) (Vevő)
Semleges
2010.12.01. 22:50:12
183978899
Sajnos nem tudtuk összeegyeztetni a találkozót
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A monitoron volt egy apró karcolás, ami miatt a vevő elállt a vásárlási szándékától. A felmerült hiba szabad szemmel szinte nem látható, de mivel a vevő a "gamer" kategóriába sorolható, ezért nem tudta elfogadni a terméket gondolkodási idő illetve kedvezmény ellenében sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
340953.holdemos19 (348) (Vevő)
Semleges
2010.10.22. 13:01:23
180760953
Sajnos nem jött össze!
Másik fél: egyéb ok.......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás de ezt az üzletet nem tudtuk összehozni!
Másik fél: egyéb ok........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konyakosmokus (12) (Vevő)
Semleges
2010.08.23. 14:45:59
177801472
A találkozót sajnos nem tudtuk összeegyeztetni.
Másik fél: A találkozót sajnos nem tudtuk összeegyeztetni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tablavadasz (78) (Vevő)
Semleges
2010.08.22. 02:08:28
178010268
Megtekintés után nem tetszett.
Az eladó korrekt, megbízható.
Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: A vevő megtekintette a telefont de nem felelt meg neki.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elnézést kérek!
Másik fél: ...........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
utazás miatt elmaradt az üzlet... korrekt vaterás
Másik fél: utazás miatt elmaradt az üzlet... korrekt vaterás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül licitáltam az általa eladásra került termékre,amit az eladóval rögtön tisztáztam.Nagyon korrekt volt velem és segített egy-két dologban, mint kezdő felhasználó nekem ez sokat jelentett.
Másik fél: véletlenül licitált
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, de nem erre a típusra gondoltam, ezért az én kérésemre nem jött létre a vásárlás. Az eladó pontos, korrekt, megbízható, sajnálom, hogy nem jött létre az én figyelmetlenségemből az üzlet.
Másik fél: Korrekten tisztáztuk a félreértést,így nem volt gond!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nincs értékelésem!
Másik fél: a vevő a hirdetésben leírt 5 munkanap helyett 3 hét után sem volt képes átvenni a liciált terméket,amit felém semmilyen formában nem jelzett.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Másik fél: nem jött létre az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment...
Másik fél: ................
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt kompatibilis a kijelző,ezért nem jött létre az adásvétel,sajnos.
Másik fél: ..........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel torekeny es nehez a termek, a szallitasi koltseg komolyabb tetel, ezen osszekulonboztunk. Maskulonben azonnal felvette a kapcsolatot, ajanlom. +++
Másik fél: Sajnos,kicsit félreértettük egymást ami a vételárat meg a postát illeti,senki nem akart rosszul
járni így elálltunk az üzlettől,de ennek ellenére korrekt az eladó megbeszéltünk mindent
normálisan!++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül licitált.
Másik fél: Sajnos tévesen licitáltam,elnézést! De az eladó korrekt és megértő volt!+++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb ok miatt
Másik fél: miszferstendnisz
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem egyre gondoltunk a levelezésünk során. Igy nem jött létre az adásvétel mert nem passzolt a gépemhez az alkatrész.
Másik fél: egyéb ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GazsiIstvan (187) (Vevő)
Semleges
2010.04.18. 12:41:58
168011852
A terméket megkaptam, de mint utólag kiderült kicsit félreértettük egymást. Ettől eltekintve remek vaterás!!! Másoknak is ajánlom!
Másik fél: egyéb ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a vártösszegek nem érkeztek meg idöben ésnemtudom kifizetni az általam licitált árut ezért elnézést kérek
Másik fél: Nem vagyok egy rosszindulatú gyerek,nem szoktam negatívokat osztogatni,de azt hiszem te rászolgálsz,miután benne van a hirdetésben hogy köteles vagy elvinni a licitált árut és legutolsó üzenetváltásunkban is ebben állapodtunk meg hogy kis csúszással de megkapom a pénzt,ez a minimum hogy előtte írsz mielőtt megírod az értékelést,továbbá érdemes megnézni a kedves vaterázó semleges értékeléseit ami az átvételek meghiúsulásáról és a nem teljesített fizetésekről szól!
Nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
enterprise215 (104) (Vevő)
Semleges
2010.03.04. 20:20:10
161246774
Nem egészen azt kaptam, ami a leírásban szerepelt. Az eladó nem tanúsított megértést, javaslom a leendő vevöinek a vásárolni kívánt termék alapos átvizsgálását, kipróbálását.
Másik fél: A vevőt 1 hét után nekem kellett felhívni mert nem tartotta magát a hirdetésben leírt 5 munkanapon belüli átvételhez,személyesen még ő volt felháborodva,3 hét után írt nekem egy e-mailt hogy kárpótoljam vmi kitalált dologért,magyarán csak pénzt akart kisajtolni belőlem,de hát csak sajnálni tudom,további sikeres vaterázást;)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miattam hiúsult meg az ügylet, figyelmetlen voltam.
Abszolút megbízható és korrekt eladó.
Ajánlom!!!
Másik fél: A figyelmetlenséget még időben tisztáztuk,így nem csináltam belőle problémát,ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
teveverseny (228) (Eladó)
Semleges
2010.03.03. 12:00:07
163446773
A kapcsolatfelvételkor derült ki,hogy levelezésünkben félreértettük egymást a fixár tekintetében,így nem jött létre az adásvétel.Mindenek ellenére egy végtelenül humoros,jófej embert ismertem meg a Vevő(jelölt)személyében,ezért pozitívat adnék neki,ha engedné a rendszer,így csak semlegest tudok.A telót újra felteszem eladásra.Legközelebb,ha este vaterázunk mindketten kevesebbet iszunk és akkor nem irkálunk félre:-)))))))
Másik fél: Rendkívül kedves ,aranyos cukojbojsó eladó,sajnos mégis volt egy kis félreértés köztünk ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
356810.szati77_a (351) (Eladó)
Semleges
2010.03.02. 20:37:42
162833746
Sajnos nem megy a pozitiv. A vevönek szálítási gondjai akadtak. Korrekt csak ajánlani tudom.
Másik fél: Sajnos,szállítási problémák miatt nem valósult meg az adásvétel,az eladó korrekten kezelte a
helyzetet.sajnálom hogy nem jött össze az üzlet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Az eladó teljesen korrekt,megnézhettem a felnit,de nekem nem felelt meg ,így elálltam az
üzlettől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyesen nemtudtuk lebonyolítani az adásvételt ezér nem valósult meg!
Másik fél: .,,,,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyet értek az eladóval!Ha mindenki ilyen korrekt lenne már lehagytuk volna svájcot is :)
Mindenkinek ajánlom!!!Jó vaterás!
Másik fél: A sikertelenség oka: Sajnos a lapnak rejtett hibája volt ami nálam nem jött elő,korrekten zártuk az üzletet,vételárat visszaadtam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó (Hecsiboy) rendes korekt,de az üzlet nem jött létre mert nem volt kompatibilis a kijelző a gépemmel.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
