dzsoszka1 (356) 99.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 356 | 453 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 369 | 466 adásvétel |
| Az eladóként kapott 218 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kiarusitas017 (668) (Eladó)
Semleges
2023.01.13. 22:45:29
3226832918
sajnos,tönkrement az elpostázott cipő, a vevőnek visszautaltuk a vételi árát.amúgy pozitív értékelés lenne,mert a vevő rendezte az adásvételt.azért semleges,mert nem szeretnék fizetni el nem adott termék után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos,tönkrement a cipőAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN VOLT, MAXIMÁLISAN POZITÍV! KORREKT, GYORS PARTNER!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minden rendben ment!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7153.bela196 (2518) (Eladó)
Semleges
2013.01.02. 22:18:13
1669845458
vevő leütött 2 db-ot,de raktáron véletlenül csak 1 db maradt,így sajnos,én hibámból nem jöhetett létre az üzlet.másikat rendezte,korrekt partner.sajnos,azóta még nem sikerült szerezni,de figyelem folyamatosan,és majd szólok,ha lesz.úgyhogy bocsi !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: vevő leütött 2 db-ot,de raktáron véletlenül már csak 1 db voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel de remek vaterás megbízható korekt mindenkinek csak ajánlani tudom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem kaptam értesítést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnargusztav (32) (Vevő)
Semleges
2011.12.06. 10:15:58
1488408179
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, teljesen kiment a fejemből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy apró hiba miatt késett az áru, de aztán sikeresen megbeszéltük. Tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem kelt el köszönöm újra próbálkozom üdv. Marika
Másik fél: az áru minősége számomra nem volt megfelelő
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tetszett ez van
Másik fél: képen jobban nézett ki.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévedni emberi dolog...
Másik fél: Az én figyelmetlenségem miatt nemjött létre az üzlet ezért elnézést kérek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet létrejött.
Másik fél: a partner lealkudta a licitelt árat mert nem háromfázisú volt a gép
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
