Giculi (629) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 628 | 2071 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 633 | 2076 adásvétel |
| Az eladóként kapott 59 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon türelmes, megoldáskereső vevő! Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A postán elveszett a csomagAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gigicuci (360) (Eladó)
Semleges
2012.03.09. 21:24:04
1550891555
Sajnos nem jött létre az adásvétel, de a vevő maximálisan korrekt volt. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: átvétel módjaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szitutimi (26) (Eladó)
Semleges
2011.06.21. 08:51:26
1461532542
a vevőnek a termék kényelmileg nem felelt meg,igy sajnos elállt a vásárlástól....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
81499.panzerVI (45) (Eladó)
Semleges
2009.01.08. 14:05:28
116512780
Az adás vétel az én hibámból nem jött létre. A termék elfogyott és elfelejtettem levenni a vateráról.
A vevő szimpatikus megértő volt, csak ajánlani tudom.+++++++++++++ még 1X elnézést
Másik fél: Sajnálom én is!! Majd legközelebb sikerül. De nagyon rendes volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
