ankaz79 (756) 99.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 756 | 1003 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 766 | 1013 adásvétel |
| Az eladóként kapott 225 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárlás közös megegyezésre nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Coffi001 (2172) (Eladó)
Semleges
2015.01.10. 09:59:21
2020666556
Az adásvétel nem jött létre méretprobléma miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre méretprobléma miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kameleonoutlet (642) (Eladó)
Semleges
2013.10.26. 19:25:53
1802794619
a vevő részének nem volt megfelelő a termék...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klaudia0807 (210) (Vevő)
Semleges
2013.08.23. 10:11:58
1783259309
A cumisüvegekkel minden rendben,leszamitva,hogy koszosak,mint a többi...a 2 tanyér eleg hasznalt és a kanalak is! Ezt nem jelezte az eladó és a képen nem latszott:( De legalâbb tisztan küldte volna el,nemhiszem,hogy nagy faradság lett volna elmosni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mettina23 (158) (Eladó)
Semleges
2013.04.27. 13:33:32
1740344570
Személyes átvételnél megállapítást nyert, hogy mégsem jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem volt jó a méret. A vevő korrekt,megbízható. Csak ajánlani tudom. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblámaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívat adnék, de nem engedi a rendszer. Sajnos az eladási árat rosszul tüntettem fel, valami hiba történhetett, mert a postaköltség ára került az eladási árhoz. Ezt sajnos csak később vettem észre, az én hibám volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az eladási ár rosszul lett feltüntetve, és ezt csak később vettem észre, de addig már leütötték a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2089630.mindensegem (47) (Eladó)
Semleges
2011.12.26. 15:05:03
1509263339
Közbejött valami
Másik fél: Nem tartom igazságosnak a SEMLEGES értékelést!
Nekünk maximum az JÖTT KÖZBE hogy mertünk reklamálni hogy tiszta karc a szekrényajtó.
Mi a leütés után egy nappal érte mentünk, kifizettük, elhoztuk a szekrényt, amit itthon szereltünk össze és vettük észre a hibát.
KI KÉREM MAGAMNAK A SEMLEGES ÉRTÉKELÉST, BOSSZÚBÓL VOLT!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3088362.csokii (62) (Eladó)
Semleges
2009.12.14. 11:50:55
837287802
A Hölgynek szőrnyű stílusa van,(már-már klinikai eset) Mindenféle rosszindulat és ártó szándék nélkül javaslom egy Pszichiáter felkeresését. A kifogásolt termék vételárát visszaadtam, nem kellett kérnie, én ajánlottam fel!
Másik fél: Érdekes eddig senkinek nem volt velem problémája. Te hoztad ki belőlem ezt a stílust a hozzáállásoddal. Szórakozz mással. Messze elkerüllek ezentúl és ezt tanácsolom másnak is. Örülj hogy nem negatívot kaptál, azt adtam volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
