netshop08 (156) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 156 | 181 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 161 | 188 adásvétel |
| Az eladóként kapott 26 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minitini_a (1030) (Eladó)
Semleges
2011.12.11. 17:10:04
1478524830
a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukcióAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minitini_a (1030) (Eladó)
Semleges
2011.12.11. 17:09:33
1478914840
a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukcióAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minitini_a (1030) (Eladó)
Semleges
2011.12.11. 17:08:51
1478914782
a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő csak utánvétes csomagként szerette volna, én ezt nem vállalom, ezért nem jött létre az aukcióAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csubafiu (170) (Eladó)
Semleges
2011.05.31. 20:18:51
1456009125
A vevő átvette a terméket, nem volt vele megelégedve, megbeszéltük a dolgot: én visszafizettem a vételárat, ő visszaküldte a terméket!Így semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő átvette a terméket, nem volt vele megelégedve, megbeszéltük a dolgot : én visszafizettem a vételárat, ő visszaküldte a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1642369.FINCIAPA (4) (Vevő)
Semleges
2010.11.05. 20:50:12
185548119
A termék megfelel a célnak !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
traditionpeti (94) (Eladó)
Semleges
2010.10.12. 17:24:37
181918086
A partner korrekt volt, sajnos nem jött létre az üzlet. Ez nem a vevő hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kapcsolat felvétel némileg akadozott. A termék sajnos nem felelt meg, de ez nem az eladó hibája!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
