szegecs27 (212) 99.53% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 209 | 260 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 215 | 266 adásvétel |
| Az eladóként kapott 214 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó elfelejtette közölni, hogy már máshol eladta a szekrényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos meggondolta magat, nem elado a keszulek. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A ruhák nagyon használtak voltak, ez nyilván egyéni megítélés kérdése, de azt le kellett volna írni, hogy foltok vannak (mosás után sem jöttek ki), hogy hiányzó flitterek, repedezett, leváló minták vannak. Ezeket jó előre tisztázni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg! Elsőbbségi postai hiba!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moju_2008 (140) (Vevő)
Semleges
2011.09.12. 23:14:28
1473033181
Az adásvétellel minden teljesen rendben volt, de a termék sajnos nem olyan szép, mint ahogy a leírásban szerepelt. A foltok mosással nem jöttek ki. Megpróbáltuk rendezni a dolgot, de nem jutottunk dűlőre. Összességében mégis ajánlom, hiszen mindenki tévedhet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.