Sziszi19961 (35) 72.15% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többszöri telefonálás és e-mail után nagy nehezen 3 hét után megkaptam a csomagom. Nem volt egyszerű!!! A póló egyébként kifogástalan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri felszólításomra,három hét elteltével érkezett meg a ruha ami egyébként szép és hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jelentkezett a megnyert termékért:( Azért nem negatív mert 1X nekem már bizonyította hogy figyelmes ember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem értem kit kerestél,de engem biztos nem,és én nem tudtam veled felvenni kapcsolatot,mert kiirta teszvesz,hogy felhasználó lezárva.és persze meglehet nézni kinek van ennyi negativja,köszi hogy megkerestél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mang075_t (1205) (Vevő)
Semleges
2009.06.08. 15:16:17
628982693
Egy hónapot vártam a termékre. Írtam, vártam, írtam. Semmi. Telefonáltam: a csomi rossz címre ment, de már úton van felém.Van ilyen. Megint vártam és írtam,újabb két hét, semmi válasz.Csak azért nem negatív,mert végül befutott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.