ajucus68 (1049) 99.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1050 | 1301 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1070 | 1321 adásvétel |
| Az eladóként kapott 931 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
undying66 (115) (Eladó)
Semleges
2014.09.10. 07:07:36
1973173847
Korrekt módon állt el az adásvételtől. +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pepitapapucs_t (26) (Vevő)
Semleges
2013.10.12. 10:56:47
1806839660
pozitív hozzáállású eladó, de némely részletben vannak kifogásaim. viszont a részletekre való kitérés nélkül megfelelő partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6353192.kitticske12 (7) (Vevő)
Semleges
2013.07.31. 10:47:18
1779153230
én hibám miatt nem jött létre de nagyon kedves aranyos eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
susanna100 (1349) (Vevő)
Semleges
2012.10.02. 22:11:04
1648678541
A termék kifogástalan volt, csak a 140 kg súly kicsit sok volt a biciklinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudom használni a regem, ha nem adok értékelést. Valószínűleg az eladó sem tudott róla, de a készletből egy 1500 Ft-os darab hiányzott, viszont egy hónap alatt ez nem oldódott meg, és ez így sajnos nem pozitív. Egyébként teljesen elégedett vagyok az eladóval, és ha ez a probléma is megoldódik, akkor az értékelésem pozitívra változtatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, együttmüködő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mobiltelefonon keresztül vateráztam, ahol nem jelentek meg a kérdések-válaszok. A termék lapján nem szerepelt, hogy hiányos a termék. Máshol utánanézve pedig azt mondták, hogy drágább lett volna a hiányzó alkatrészt beszerezni, mint a termék. Az eladó segítőkész volt, köszönöm, és elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rá kellett költeni a kerékpárra még 20.000.-Ft-ot. Az akkumulátorok nem a kerékpárba valók voltak. 5 kilométert sem tudtam megtenni velük. Visszaküldtem a saját költségemen az eladónak. Ő visszautalt a számlámra 13.500.-Ft-ot. Persze ennyiből nem lehet megfelelő minőségű elektromos kerékpárba való aksit venni. Ezek mellett még el is romlott. Idézem a szerelőt: kókány módon volt a vezetékezés megoldva. Most már működik, és nagyon szeretem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feleségemmel mentünk a bringáért, nekem tetszett, neki nem, ezzel nem tudok mit kezdeni, az övé lett volna ha megfelel neki. Meglepetésnek szántam, nem jól sült el, ezúton is elnézést kérek az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt jó édesapámnak mivel 135kg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TÖBBEN IS AZT MONDTÁK,HOGY NEM VALÓS A KM.ER.MÁR TÖBBSZÖR UTAZTAM SOK SZÁZ KM.ERT FÖLÖSLEGESEN.TALÁLTAM EGY SOKKAL KÖZELEBBIT,EZÉRT NEM AUTÓZTAM 750.KM.ERT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre, mivel a 28-as kerékpár a testmagasságomhoz képest túl nagynak bizonyult. Benyomásom az eladó személyéről abszolut pozitív: korrekt, megértő, segítőkész embernek látom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
segítőkész partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi szépen nagyon jó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A baba torott volt, emiatt azota sem lehet hasznalni, ez a leirasban nem volt benne....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Vevő)
Semleges
2010.11.24. 10:38:32
186453152
Közbejött egy téves utalás és mire a pénz vissza ért már nem volt aktuális az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moriczbarna (154) (Vevő)
Semleges
2010.09.08. 16:00:07
177658238
Elnéztem az aukciót!
Másik fél: Mindenki tévedhet:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
472139.gammarus (97) (Vevő)
Semleges
2010.07.29. 20:49:00
175955768
Rendes vaterás, gyorsan licitáltam... az unokám már nagyobb.
Másik fél: Semmi gond, megbeszéltük a dolgot, ettől függetlenül ajánlom bárkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
543057.azatoth_a (551) (Vevő)
Semleges
2010.06.23. 09:49:44
172716382
Sajnos olyan problémák léptek fel a játékkal kapcsolatban, amit az eladó nem tudott. Ennek ellenére az eladóval mindent meg tudtunk beszélni. A termék árát visszakaptam, a postaköltséget megfeleztük, a terméket visszapostázom. Minden rendben zárult.
Másik fél: Nagyon kedves, korrekt vásárlót ismertem meg a személyében, annak ellenére, hogy ez az üzlet most nem jött létre. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
