corcika05 (246) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször próbáltuk összehozni a találkozót, de nem sikerült lebonyolítani az adásvételt, most kb. 2 hete várok válaszra, hogy mi legyen, de nem tudom a kapcsolatot felvenni az eladóval. Elnézést, nem negatív, de sajnos +at sem tudok erre adni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DepecheAndi (124) (Vevő)
Semleges
2011.10.02. 20:41:29
1470147699
Sajnos a termékleírásban megfeledkezett arról a fontos tényről közölni, hogy a termék foltos. Nem szeretek semlegest adni, de emiatt most kénytelen vagyok. Ezt leszámítva korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DepecheAndi (124) (Vevő)
Semleges
2011.09.12. 13:06:41
1470149168
Két felsőt rendeltem, amik foltosan érkeztek, amit előzőleg az eladó "elfelejtett" közölni velem. Fehér felsőkről van szó, amiken kicsomagoláskor vettem észre, hogy valamilyen ételfolt van több helyen is, ezek többszöri mosásra sem jöttek ki belőle. Mivel 1.- valamint 50.--on nyertem meg őket és amúgy sem szeretek negatív minősítéssel rontani másokat, ezért semlegesre értékelem az adásvételt, de a ruhák hordhatatlanok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt terméket 3 hét alatt még nem kaptam meg, bár kifizettem.Igaz simán kértem nem ajánlva, ezért nem negatív csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors partner, de sajnos nem lett jó a kis szandi, mert 11 cm belsőtalp hossz van írva és közben 12 cm a szandié.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12756694.eila4 (117) (Eladó)
Semleges
2009.05.09. 13:30:05
615263022
Nagyon aranyos partner, de sajnos nem lett jó neki a ruha.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9034031.melcsi_1 (297) (Vevő)
Semleges
2009.04.16. 07:45:17
598507466
Én hiába küldtem emailt, nem reagált rá, és ő egyáltalán nem próbált meg engem keresni. Sajnálom (de nincs harag)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
