szobiani78 (404) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 404 | 742 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 412 | 750 adásvétel |
| Az eladóként kapott 331 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
borostyan21 (9) (Vevő)
Semleges
2012.02.24. 10:27:59
1520366720
Sajnos nem történt meg az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
superjezus666 (0) (Vevő)
Semleges
2011.03.20. 08:43:45
175091974
nem jött létre a vásárlás bizonyos okok miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem voltam itthon ,jogos az eladó negatív értékelése! Sajnálom, elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TradeBill (1747) (Eladó)
Semleges
2010.11.14. 06:40:49
182274812
Eladtunk a vaterán ilyen termékből 20-25 darabot, de szerinte a szín nem stimmel. Másnak ez még nem tűnt fel... Ha így is lenne, akkor sem értem, hogy egy óratoknyitó kés markolatának színe miért befolyásolná a használati értékét? Neki ez is probléma... A Magyar Posta Zrt. nevében is elnézést kérek, hogy a mérleg éppen nem 52grammon, hanem 48 grammon állt meg, ezzel 30 Ft jogosulatlan haszonhoz juttatva minket. Ha ez probléma - márpedig az, mert az értékelésben írta -, szívesen visszautaljuk...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom de a vatera miatt nem vásárolók többet senkitől ezért léptem vissza...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1364646.Dorina005 (-2) (Vevő)
Semleges
2010.05.02. 09:51:39
162891028
jogos! a megbeszélt időpontig nem küldtem az összeget.
Másik fél: ok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blondeeee83 (116) (Vevő)
Semleges
2010.02.27. 12:02:34
161962062
Mégegyszer köszönöm az órát, minden rendben zajlott le!
Másik fél: nem értem hogy miért semleges ha minden rendben ment?!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Voltak utalási hibák, de végre megérkezett az óra!!
Másik fél: én az utalás beérkezése napján postáztam amit, másnap át is vett!arról nem én tehetek hogy az első utalás sikertelen volt!nem érzem jogosnak a semleges értékekést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
