Pingvin0202 (77) 90.53% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ne haragudj,de lassan hónapok teltek el az 1-Ft-os aukciók megnyerése óta..Ha már fizetned sem kell érte,legalább a fáradtságot kéne venni annyira,hogy elmész értük a megadott helyre... Én nem akarok így tovább várni,nincs miért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ne haragudj,de lassan hónapok teltek el az 1-Ft-os aukciók megnyerése óta..Ha már fizetned sem kell érte,legalább a fáradtságot kéne venni annyira,hogy elmész értük a megadott helyre... Én nem akarok így tovább várni,nincs miért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borkadorka (135) (Eladó)
Semleges
2010.01.21. 17:03:07
858722125
Az adásvétel sajnos nem jött létre. A vevő az aukció lejárta után csak későn jelentkezett és lemondta a terméket, amely újra meghirdetésre kerül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.diablillo87 (32) (Eladó)
Semleges
2009.10.28. 08:11:27
748965582
Október 1-jén lett vége az aukciónak. Próbáltam felvenni a vevővel a kapcsolatot, miután ő nem keresett. Egyszer válaszolt, de utána megint nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.