odry33 (474) 99.38% felhasználó összefoglaló oldala

99.38% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
99.38% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 477 785 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 493 802 adásvétel
Az eladóként kapott 416 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.03.06.
Utolsó belépés: 2022.07.12. 14:49
Inaktív!
11 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Timimmke125 (2698) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.02.24. 21:20:27

Termékkód

1972922609

Nem felet meg a táska, így nem jött létre, ettől függetlenül korrekt vásárló, ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szzh01 (4309) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.01.02. 09:48:57

Termékkód

2013803087

2014. 12.16-a óta az adás-vétel nem jött létre, a termék vételára jelen pillanatig nem került kifizetésre. A Felhasználó időközben inaktívvá vált, így részemről az adás-vétel tárgytalan.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sikertelen adás-vétel.
Felhasználó

bius99 (416) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.30. 12:39:44

Termékkód

1706052566

Sajnos előre nem tudott méretet adni az eladó, a személyes találkozónál derült ki, hogy kicsi a sapka.Korrekt eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisanita903 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.14. 16:15:07

Termékkód

1654600265

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Cselli72 (617) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.23. 12:53:31

Termékkód

1656916034

Az eladó,kedves és nagyon közvetlen!Mindenkinek csakis ajánlani tudom!A kabát méretileg nem felelt meg,sajnos:-( az értékelésem POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Encus86 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.13. 23:34:47

Termékkód

1594110902

Sajnos sok idő volt, mire eljutott hozzám, többször kellett lkérnem a számlaszámot, mire megkaptam,de ezt leszámítva, minden tökéletes volt
Másik fél: Sok idő??? Júni 8.-án vetted, 11.-én kérted a számlaszámot,12.-én megírtam és 18.-án utaltál! TEHÁT 1 NAP TELT EL! Nézd vissza a levelezést! Tegnap értékeltél, miután már eltelt több mint 1 hónap! Senkinek nem ajánlom!!! Utálatos!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mary770323 (569) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.10. 11:21:21

Termékkód

1571766929

megkaptam a cipőt
Másik fél: SENKINEK NEM AJÁNLOM! LEÉRTÉKELT 2 HÉT UTÁN, AZT ÁLLITVA, H HASZNÁLT CIPŐT ADTAM EL ÚJ HELYETT! 1 HÉT GARANCIÁT ADOK, DE 2 HÉT UTÁN HASZNÁLTAN NEM VESZEM VISSZA! FÖLHÁBORITÓ, H FÉLÁRON MEGVETTE, HA TUDOM NEM ADOM EL NEKI...MÁSNAK JÓ LETT VOLNA! SENKINEK NEM AJÁNLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Szofika4 (4547) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.28. 08:22:42

Termékkód

1497361589

Sajnálom, hogy nem ilyen színű sálra gondoltál.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

patriot72_a (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.01. 10:20:58

Termékkód

1453365010

az üzlet nem jött létre..
Másik fél: NEM JÖTT LÉTRE???!!! NEM FIZETTED KI! SŐT NEM VÁLASZOLTÁL! NEM KERESTÉL! EZÉRT ADTAM NEGATÍVOT!!! LINK VAGY! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mamus7 (512) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.07. 22:58:12

Termékkód

1473903639

Együttműködő partner, sajnos nem tetszett a termék.
Másik fél: Semleges értékelést kaptam azért, mert nem tetszett! Ez nem korrekt, mert elmentem a felsőért oda, ahol még sosem jártam! Pontosan érkeztem és 30.-Ft.-os felsőről beszélünk! Ha tudom, h ezért semlegest kapok, akkor kifizetem a 30.-Ft.-ot! Még Jófej voltam, h tavasszal tutira többért tudja eladni másnak..Vagy azért lett semleges, mert azt sem vettem meg amit pluszba kellett volna?! (mellesleg 500.-Ft-ért!!) Ez a stilus NEGATIV!!! Ha lehetne átértékelném!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kicsiani31 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.12. 14:19:50

Termékkód

1470969686

Nagy lett az ing..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kicsiani31 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.12. 14:19:08

Termékkód

1470940052

Azt hittem nem annyira pasis kabát..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

teszveszklp (297) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.10. 16:13:52

Termékkód

1465836057

A partner pozitívat érdemel, de félreértés miatt igy korrekt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

budai11 (257) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.14. 16:13:17

Termékkód

1446490225

Korrekt eladó, de sajna nem lett jó a méret.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.