odry33 (474) 99.38%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 477 | 785 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 493 | 802 adásvétel |
| Az eladóként kapott 416 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Timimmke125 (2698) (Eladó)
Semleges
2015.02.24. 21:20:27
1972922609
Nem felet meg a táska, így nem jött létre, ettől függetlenül korrekt vásárló, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2014. 12.16-a óta az adás-vétel nem jött létre, a termék vételára jelen pillanatig nem került kifizetésre. A Felhasználó időközben inaktívvá vált, így részemről az adás-vétel tárgytalan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sikertelen adás-vétel.Sajnos előre nem tudott méretet adni az eladó, a személyes találkozónál derült ki, hogy kicsi a sapka.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisanita903 (7) (Vevő)
Semleges
2012.11.14. 16:15:07
1654600265
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó,kedves és nagyon közvetlen!Mindenkinek csakis ajánlani tudom!A kabát méretileg nem felelt meg,sajnos:-( az értékelésem POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos sok idő volt, mire eljutott hozzám, többször kellett lkérnem a számlaszámot, mire megkaptam,de ezt leszámítva, minden tökéletes volt
Másik fél: Sok idő??? Júni 8.-án vetted, 11.-én kérted a számlaszámot,12.-én megírtam és 18.-án utaltál! TEHÁT 1 NAP TELT EL! Nézd vissza a levelezést! Tegnap értékeltél, miután már eltelt több mint 1 hónap! Senkinek nem ajánlom!!! Utálatos!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mary770323 (569) (Vevő)
Semleges
2012.05.10. 11:21:21
1571766929
megkaptam a cipőt
Másik fél: SENKINEK NEM AJÁNLOM! LEÉRTÉKELT 2 HÉT UTÁN, AZT ÁLLITVA, H HASZNÁLT CIPŐT ADTAM EL ÚJ HELYETT! 1 HÉT GARANCIÁT ADOK, DE 2 HÉT UTÁN HASZNÁLTAN NEM VESZEM VISSZA! FÖLHÁBORITÓ, H FÉLÁRON MEGVETTE, HA TUDOM NEM ADOM EL NEKI...MÁSNAK JÓ LETT VOLNA!
SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szofika4 (4547) (Eladó)
Semleges
2011.11.28. 08:22:42
1497361589
Sajnálom, hogy nem ilyen színű sálra gondoltál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
patriot72_a (27) (Vevő)
Semleges
2011.11.01. 10:20:58
1453365010
az üzlet nem jött létre..
Másik fél: NEM JÖTT LÉTRE???!!! NEM FIZETTED KI! SŐT NEM VÁLASZOLTÁL! NEM KERESTÉL! EZÉRT ADTAM NEGATÍVOT!!! LINK VAGY! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Együttműködő partner, sajnos nem tetszett a termék.
Másik fél: Semleges értékelést kaptam azért, mert nem tetszett! Ez nem korrekt, mert elmentem a felsőért oda, ahol még sosem jártam! Pontosan érkeztem és 30.-Ft.-os felsőről beszélünk! Ha tudom, h ezért semlegest kapok, akkor kifizetem a 30.-Ft.-ot! Még Jófej voltam, h tavasszal tutira többért tudja eladni másnak..Vagy azért lett semleges, mert azt sem vettem meg amit pluszba kellett volna?! (mellesleg 500.-Ft-ért!!) Ez a stilus NEGATIV!!! Ha lehetne átértékelném!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagy lett az ing..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt hittem nem annyira pasis kabát..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
teszveszklp (297) (Vevő)
Semleges
2011.08.10. 16:13:52
1465836057
A partner pozitívat érdemel, de félreértés miatt igy korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, de sajna nem lett jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
