pervitkit (1249) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1245 | 1625 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1257 | 1638 adásvétel |
| Az eladóként kapott 559 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Vaterboy72 (726) (Eladó)
Semleges
2020.11.17. 21:19:43
2969775278
A vásárló értékelése maximum pozitív részemről, én voltam a hibás amiért nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a leütött terméket nem tudtam átadni a vevőnek, tévesen volt meghírdetve.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katacica (1208) (Eladó)
Semleges
2015.08.08. 14:11:26
2087963903
a vevőnek nem felet meg a termék igy nem jött léter adás vétel
Másik fél: Egy kicsit elnagyoltnak találom ezt az értékelést,ugyanis az újszerűnek meghirdetett termék lukas, ragasztófoltos, és megnyúlott volt. Ez még egy csövesnek is a sérült kategóriába tartozott volna, nem újszerűnek....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katacica (1208) (Eladó)
Semleges
2015.08.08. 14:10:53
2087962916
a vevőnek nem felelt meg igy az adásvétel nem jött létre
Másik fél: Egy kicsit elnagyoltnak találom ezt az értékelést,ugyanis az újszerűnek meghirdetett termék lukas, ragasztófoltos, és megnyúlott volt. Ez még egy csövesnek is a sérült kategóriába tartozott volna, nem újszerűnek....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7463774.bellara88 (6) (Vevő)
Semleges
2014.03.06. 18:10:24
1857324059
Nem szeretnék adni pozitívat, mert negatívat kaptam, nem tudtam sajnos jelezni neki, hogy nem tudom átvenni, mivel haláleset történt a családban és nem tudtam sem mailezni ,sem telefonálni, volt elég problémám, de elég gyorsan negatívat kaptam :(
Másik fél: Úgy látom ez visszatérő porbobláma veled...
Magyarázkodni azt tudsz...
Elég gyorsan negatív? Egy hetet leveleztem a rendszerrel, és hívtam a néma telefont. A saját oldalamon meg szerepel, ha nem beszéljük meg előre, 3 napot várok. Nem fogok rimánkodni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8958707.apnorbine (475) (Vevő)
Semleges
2013.09.06. 19:08:16
1794466793
Nem várta meg az eladó, hogy fizessek.
Másik fél: A kedves vásárló leütött egy terméket. Egy hétig próbáltam elérni emilban( nem válaszolt), majd telefonon (a telefonszáma nem él), negatív sikerrel.A saját oldalamon fel van tüntetve, hogy ha nincs előzetes megbeszélés, akkor 2-3 napot várok az utalásra. Erre kapott egy negatívat, mire ez az értékelés volt a válasza...
De mint látom, nem csak nekem volt vele ilyen problémám...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
20299329.acarter (245) (Vevő)
Semleges
2013.02.15. 13:35:24
1701396593
nem jött létre
Másik fél: "Nem jött létre"???Egy hónapja leütöttél egy terméket. Semmi emailra nem reagálsz, telefonszámod nem élő szám, aztán meg se szó- se beszéd dobsz egy ilyen értékelést???? Csak gratulálni tudok hozzá! De ahogy látom az értékeléseid is engem igazolnak....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond előfordul
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jazminka03 (83) (Vevő)
Semleges
2012.01.28. 13:07:29
1528177241
Nem megfelelő a méret, és a minősege se olyan mint a leírtakban szerepelt.
Másik fél: Látszik, hogy a "kedves" vásárlónak még csak 23 értékelése van...Minden kommunikáció nélkül osztogat.Egy emailt sem kaptam Tőle, hogy bármi probléma lett volna a felsővel.Pedig ha jogos lett volna, egyértelmű, hogy visszafizetem a pénzt!Gondolom ezért is nem írt, hogy problémája van a termékkel. :) A méretprobléma pedig nem az én hibán,minden adat lemért, ha nincs ott, akkor meg vásárlás előtt mérést kell kérni az eladótól! Ez így működik "kedves,tanuló" vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragon28_a (176) (Vevő)
Semleges
2011.05.17. 12:27:02
1453754821
Megbízható,rendes eladó,sajnálom hogy nem jött össze az üzlet de elromlott a gépem és semmi szükséges adatot nem tudtam az utaláshoz!!!Ajánlom!!
Másik fél: Kedvesen kezdte a kedves vásárló,csak a vége nem egészen fedi a valóságot!2x is felhívtam.Először egy ígért dátumot kaptam,másodszor pedig közölte,hogy hirdessem meg újra a terméket,mert mégsem kell neki...Ennyit a rossz gépről...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
peperoncino_a (316) (Vevő)
Semleges
2011.04.25. 09:16:26
1448284141
Nem kaptam meg az árut, bár lehet,h a sima levél az oka
Másik fél: Külön elmondtam,hogy nem vállalok érte felelőséget.A kedves vevő,akkor is így kérte.Én postáztam,sajnálom,hogy nem kapta meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1715251.Kitty000i (620) (Eladó)
Semleges
2011.02.07. 18:06:30
1436344556
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos időközben elkeveredett az termék, így nem tudtam postázniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
valoszinuleg félreertettuk egymast,a vevo tul hasznaltnak taalta a jatszoszonyeget,de azért volt ennyi az ára ( harmada az eredetinek) mert hasznat
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő később úgy döntött, hogy mégsem bízik az előreküldésben, mert nem találja biztonságosnak. Csak arra nem gondolt, hogy másnak ezzel kárt okoz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
