csurine (451) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 453 | 811 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 459 | 817 adásvétel |
| Az eladóként kapott 208 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel. Az eladó kedves, megértő!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jassoagnes (300) (Vevő)
Semleges
2011.07.05. 07:55:08
1461567042
A termék hibátlan újszerűnek lett feltüntetve, ennek ellenére nagyon erősen használt, bolyhos, a minta lekopott. Szerintem még itthonra sem fogom feladni a lányomra. A partner gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő gyors és korrekt kapcsolattartó, az átvétel is gyorsan lezajlott. A semleges értékelés annak szól, hogy a csomagban található ruhák nagyon elhasználtak, foltosak, szakadtak voltak. A felsorolt márkákból 1-1 darab volt, a többi no name. A termék leírás pedig nem erről szólt. A csomag így számomra használhatatlan, de a helyi családsegítőben biztos örülnek majd neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én is nagyon sajnálom !de nagyon köszönöm a megértésed!
Másik fél: Ha jól értem, én most azért kaptam semleges értékelést, mert megértő voltam??? KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
