hajnal628 (464) 99.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 465 | 483 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 489 | 508 adásvétel |
| Az eladóként kapott 471 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem adtam volna semlegest, ha az eladó pontatlanságból nem értékel engem semlegesre,nem értettem a részéről ezt az értékelést. Volt egy kis keveredés,de végül elégedett vagyok a kapott termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12561593.galamboslaci_a (4) (Vevő)
Semleges
2011.09.15. 07:10:34
1472448964
Véletlenül kettőt rendeltem. Csak egyre van szükségem. Elnézést.
Másik fél: semmi baj emberek vagyunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADAS VÉTEL NEM JOT LÉTRE SAJNOS NAGYOBNAK GONDOLTAM A SPORT KOCSIT
Másik fél: sajnálom.köszönöm a korrektséget.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1981620.bernard201_a (0) (Vevő)
Semleges
2011.07.22. 08:29:48
1464261050
már közbe kaptam másikat
Másik fél: legközelebb légyszíves jobban figyelj oda.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom, elnéztem az aukciót, azt hittem, hogy a játék elemes. Az eladó nagyon korrekt volt a helyszínen átvételkor, ezért őt mindenképpen ajánlom, emberileg ötös, figyelmes, készséges. Legközelebb többet kérdezek és jobban utánajárok.
Elnézést kérek és minden jót kívánok:
Másik fél: emberek vagyunk, nem robotok. előfordul.köszönöm és remélem máskor is találkozzunk.ettől függetlenül+
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zöld bébikompot rendeltem és sárgát kaptam :-(
Másik fél: sajnos nem volt zöldben és mivel sürgös volt így még a sárga is unisex.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírás pontatlan, fel kellett volna tüntetni,hogy csak utánzat így a vásárló mérlegelhetne.Háát...a lényeg a gyerek örült..a semlegest a késésért+utánzat miatt adtam.
Másik fél: nagyon jó vásárló csak ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napsugar2010 (132) (Vevő)
Semleges
2011.07.11. 20:37:49
1461045422
A sok körülményesség ellenére a termék kiváló minőségű! köszi!
Másik fél: köszönöm a vásárlást.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juhasznekriszti (27) (Vevő)
Semleges
2011.07.06. 15:27:11
1464853429
Nem hívta fel a figyelmemet arra hogy nincs kiírva a kaputelefonra a neve. Mivel csak a címet tudtam és az e-mailből a nevét a szomszédok segítségével találtuk ki hogy ki is lehet az eladó a házukban.
De a gyerekek örülnek a rollernek. köszi
Másik fél: köszi a vásárlást.jó rollelezést kívánok! :)
sajnos napi szinten kiírom de vannak rosszindulatú emberek akik leszedik.ettől függetlenül +++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a Bo-bo cart vissza kellett küldenem,mert gyártási hibákat találtam rajta.Az eladó készségesen visszaküldte az árát.A csomagolása egy neylonzsák volt,ami ki volt szakadva három helyen amikor átvettem.Egyébként az eladó együttműködő volt.
Másik fél: termék árát a vevő kérésére vissza fizettem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
solyomattila (280) (Vevő)
Semleges
2011.05.30. 19:15:41
1444381814
A hosszú szellőztetés ellenére sem ment el a szarvas "szaga", ráadásul minimálisan ereszt is.
Másik fél: a szagáról én nem tehetek, milyen lenne egy gumi állat ami frissen csomagolják el.másik hogy nem jelezted felém .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közben kaptunk egy ugyanilyet. :(
Másik fél: majd máskor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szlobyandrew (34) (Vevő)
Semleges
2011.05.23. 19:29:53
1440482735
A tranzakciókor minden megfelelően zajlott
Másik fél: erre most mit mondjak ha minden oké akkor mért semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívességből vásároltam ismerősömnek, így nem ismerem a vásárlás részleteit.Érdemi értékelést nem tudok adni. Köszönöm!
Másik fél: erre most mit írjak :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos kép nélkül lett leütve, nem ezt a terméket vártuk. Majd legközelebb...
Másik fél: majd legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyermeke betegsége miatt
Másik fél: köszi a vásárlást.++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több gyártási hiba miatt funkcionálisan használhatatlan volt. (2 kerék súrlódott a foglalathoz, 1 kerék kiesett félig, ülőke egyik fele besüppedt, másik fele kiállt, stb.)
Az eladó nyitott volt a cserére, de a csere termék is ugyanolyan gagyi volt.
Az értékelés azért nem negatív, hanem semleges, mert készségesen visszafizette a vételárat.
A termékhirdetés inkorrekt, és megtévesztő!
Nem Bobocar ként kellene hirdetni ezt a nagyon rosszul sikerült utánzatot!
Azóta vettem egy eredetit, egész más!
Másik fél: sajnálomhogy ti ezeket fogtátokki. eddig mindenkinek jó volt.és azóta is újabb rendeléseket kapok rá,
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korika-K1 (392) (Vevő)
Semleges
2011.04.01. 09:38:20
1446547737
Az eladót e-mail-en keresztül nem lehetett elérni. Többszöri telefonálásra is csak hitegetett. Miután feljelentéssel fenyegettem, végre megjött a vásárolt termék.Nekem ez nem pozitív.
Másik fél: sajnálom hogy igy gondolod.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék végül megérkezett, köszönöm!
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék ajándék lett volna, igyekeztem mindent megtenni az üzlet miatt. A megbeszélt helyszínre mentem ahol senki sem volt ott. Telefonon nem tudott felhívni, és az e-mailre sem válaszolt.Többet pénzt telefonáltam el vele mint a termék ára.
Másik fél: nem értem, hogy mért nem tudtál elérni, hiszen mielött jöttél volna felhívtál, hogy hova kell menni de én ekkor figyelmedbe ajánlottam, hogy csak 16 órától vagyok otthon.és mikor 14 óra után pár percel beállítottál a megadott címre akkor is próbáltam segíteni hogy megkaphasd a terméket mihamarabb.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piroshajulany (34) (Vevő)
Semleges
2011.03.04. 12:40:12
1444349114
Sajnos az én hibámból nem jött létre a vásárlás, mert közben aki kapta volna az ajándékot, megkapta máshonnan. De kedves, rugalmas Eladók, ajánlom őket!
Másik fél: majd leközelebb :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termékről feltett fénykép és leírás különbözött a valóditól, ezért nem jött létre a tranzakció. Sajnálom. Ezt leszámítva kedves és rugalmas eladó. Ajánlom.
Másik fél: sajnos nem vettem észre hogy egy szett nem ugyanaz mint a képen. de ettől függetlenül kedves vásárló.sok +++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsoterkati (147) (Vevő)
Semleges
2011.01.06. 22:11:05
1435878202
Többe került a szállítás mint az áru, pedig ez történhetett volna másként is.
Másik fél: ezt nem én csesztem el mi az hogy én kértem magasabb szállítási költséget mint érték nem én vagyok a posta!!!!ez nagyon nem esett jól én bíz nem postázok senkinek többé eddig se tettem de ezután főleg te kérted után vétel e-mailre el is küldtem a leveleid amit írtál!nem én szabom meg a posta költséget!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
