DeSorbo (562) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 562 | 775 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 564 | 778 adásvétel |
| Az eladóként kapott 342 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Ilcsi88 (1683) (Eladó)
Semleges
2012.08.09. 16:29:08
1612111631
Sima postadíjat fizettél nem elsőbbségit, ennek sajnos nincs nyomon követhetősége, én azért nem szeretem :( Sajnálom.
Másik fél: Mivel 200 forintot fizettem, így még túl is fizettem, hisz egy normál méretű sima elsőbbségi postakész boríték 140 forint. Első alkalommal, amikor feladtad a rossz méretű terméket, amit te néztél el, akkor érdekes módon belefért a kicsi borítékba és még ide is ért. Az állítólagosan feladott termék se volt nagyobb, ezért érthetetlen. De ebből is tanultam. Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Boti976_t (1349) (Vevő)
Semleges
2011.03.21. 22:18:05
1444553824
Sajnos a termékek nem érkeztek meg! Ezért semleges és azért is, hogy a jövőbeli vásárlók lássák, volt már probléma a postázással, mielőtt simán (elsőbbségivel) kérnék a megvásárolt árut! Bár az eladó most már másik postára jár, lehet szerencsésebb... Én gyors vevő voltam, de közölte, ezért én is semlegest fogok kapni... Se termék, se pozitív a korrektségemre! Jó üzlet volt!
Másik fél: Először is, a vevő saját felelősségre kérte a sima postázást, variált, hogy hogy postázzam, mert neki postakész borítékban kell, megtettem, 2x mentem postára (nagy pocakkal+ 2 éves gyerekkel), hogy eleget tegyek. Gondolom, másnak sem áll otthon rakásra az ilyen boríték minden méretben.
Másodszor, nem közöltem, hogy semlegest adok, csak jeleztem, hogy én sem fogom tudni másképp értékelni, mint ahogy ő engem. Úgy gondolom, ebben az esetben, ahol nem az enyém volt a felelősség, ez így korrekt, ha már a korrektséget említette a "kedves" vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Boti976_t (1349) (Vevő)
Semleges
2011.03.21. 22:17:30
1444555295
Sajnos a termékek nem érkeztek meg! Ezért semleges és azért is, hogy a jövőbeli vásárlók lássák, volt már probléma a postázással, mielőtt simán (elsőbbségivel) kérnék a megvásárolt árut! Bár az eladó most már másik postára jár, lehet szerencsésebb... Én gyors vevő voltam, de közölte, ezért én is semlegest fogok kapni... Se termék, se pozitív a korrektségemre! Jó üzlet volt!
Másik fél: Először is, a vevő saját felelősségre kérte a sima postázást, variált, hogy hogy postázzam, mert neki postakész borítékban kell, megtettem, 2x mentem postára (nagy pocakkal+ 2 éves gyerekkel), hogy eleget tegyek. Gondolom, másnak sem áll otthon rakásra az ilyen boríték minden méretben.
Másodszor, nem közöltem, hogy semlegest adok, csak jeleztem, hogy én sem fogom tudni másképp értékelni, mint ahogy ő engem. Úgy gondolom, ebben az esetben, ahol nem az enyém volt a felelősség, ez így korrekt, ha már a korrektséget említette a "kedves" vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
