DeSorbo (562) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(562 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(562 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 562 775 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 564 778 adásvétel
Az eladóként kapott 342 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2009.03.11.
Utolsó belépés: 2013.10.23. 20:53
Inaktív!
7 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Ilcsi88 (1683) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.08.09. 16:29:08

Termékkód

1612111631

Sima postadíjat fizettél nem elsőbbségit, ennek sajnos nincs nyomon követhetősége, én azért nem szeretem :( Sajnálom.
Másik fél: Mivel 200 forintot fizettem, így még túl is fizettem, hisz egy normál méretű sima elsőbbségi postakész boríték 140 forint. Első alkalommal, amikor feladtad a rossz méretű terméket, amit te néztél el, akkor érdekes módon belefért a kicsi borítékba és még ide is ért. Az állítólagosan feladott termék se volt nagyobb, ezért érthetetlen. De ebből is tanultam. Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Boti976_t (1349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.21. 22:18:05

Termékkód

1444553824

Sajnos a termékek nem érkeztek meg! Ezért semleges és azért is, hogy a jövőbeli vásárlók lássák, volt már probléma a postázással, mielőtt simán (elsőbbségivel) kérnék a megvásárolt árut! Bár az eladó most már másik postára jár, lehet szerencsésebb... Én gyors vevő voltam, de közölte, ezért én is semlegest fogok kapni... Se termék, se pozitív a korrektségemre! Jó üzlet volt!
Másik fél: Először is, a vevő saját felelősségre kérte a sima postázást, variált, hogy hogy postázzam, mert neki postakész borítékban kell, megtettem, 2x mentem postára (nagy pocakkal+ 2 éves gyerekkel), hogy eleget tegyek. Gondolom, másnak sem áll otthon rakásra az ilyen boríték minden méretben. Másodszor, nem közöltem, hogy semlegest adok, csak jeleztem, hogy én sem fogom tudni másképp értékelni, mint ahogy ő engem. Úgy gondolom, ebben az esetben, ahol nem az enyém volt a felelősség, ez így korrekt, ha már a korrektséget említette a "kedves" vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Boti976_t (1349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.21. 22:17:30

Termékkód

1444555295

Sajnos a termékek nem érkeztek meg! Ezért semleges és azért is, hogy a jövőbeli vásárlók lássák, volt már probléma a postázással, mielőtt simán (elsőbbségivel) kérnék a megvásárolt árut! Bár az eladó most már másik postára jár, lehet szerencsésebb... Én gyors vevő voltam, de közölte, ezért én is semlegest fogok kapni... Se termék, se pozitív a korrektségemre! Jó üzlet volt!
Másik fél: Először is, a vevő saját felelősségre kérte a sima postázást, variált, hogy hogy postázzam, mert neki postakész borítékban kell, megtettem, 2x mentem postára (nagy pocakkal+ 2 éves gyerekkel), hogy eleget tegyek. Gondolom, másnak sem áll otthon rakásra az ilyen boríték minden méretben. Másodszor, nem közöltem, hogy semlegest adok, csak jeleztem, hogy én sem fogom tudni másképp értékelni, mint ahogy ő engem. Úgy gondolom, ebben az esetben, ahol nem az enyém volt a felelősség, ez így korrekt, ha már a korrektséget említette a "kedves" vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.