lacuska26 (1428) 99.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1428 | 2160 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1449 | 2182 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1389 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
santorini75 (189) (Vevő)
Semleges
2017.03.06. 13:58:40
2444275721
Nem jött létre az adas-vetel, de az elado nagyon kedves, korrekt!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kimaradt a leírásból, hogy szemmel elég szembeötlően foltos a pulcsi. Remélem ki tudom szedni. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kértem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt meg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztas77 (109) (Vevő)
Semleges
2014.08.07. 22:16:02
1948616459
Nagyon korrekt eladó, sajnos az üzlet nem jött létre, mert közben kaptunk egy köntöst. Köszönöm a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bertlineaniko (35) (Vevő)
Semleges
2014.02.13. 08:45:48
1853999687
Sajnos a vásárlás nem jött létre, de az eladó egyből felkeresett és még aznap vissza utalta a pénzt. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igy igaz...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a ruha megsérült,de az eladó gyorsan visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szines100 (262) (Vevő)
Semleges
2012.05.08. 09:32:32
1547406782
Nem komunikáltunk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció miattam nem jött létre sajnos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BraveLord_a (7) (Vevő)
Semleges
2011.10.18. 09:18:45
1485316553
...."Champion bélelt kardigán 2-3 év fiúra. Nem tudom szél dzseki vagy kardigán egy 2cm-es,bomlás van e hona alján be kell varrni".................. A kardigán- Jogging felső volt bélés nélkül. A 2cm es bomlás 4-5 cm es szakadás volt. Az adás-vétel rendben megtörtént, csak a termék leírás nem volt megfelelő...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RSzilvi77 (148) (Vevő)
Semleges
2011.09.07. 18:23:00
1471120571
A termék minősége egyenlő a nullával. A leírásban pici szakadás szerepel ezzel ellentétben az egész üleprész kifoszlott, megvarrhatatlan mivel nincs az anyag is elkopott. Teljesen használhatatlan, ilyen terméket a kukába és nem eladásra való. Ki kellett dobnom, kacatot nem adok a gyermekemre. Nagyon sajnálom, hogy az eladóban nem volt annyi gerincesség, hogy pontosan leírta volna, hogy ez egy igen komolyan elhasznált termék. Nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem plüss az anyag ahogy írta, hanem polár ami műszálas!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos erre nem tudok pozitívat adni!Én egy Next nadrágra licitáltam,és ez egy márka nélküli kissé használtabb szabadidő!Ha tudom akkor nem veszem meg!Azért semleges, mert a másik két termékkel rendben volt minden,és az eladó egyébként gyorsan postázott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az aukció, de az eladó kedves, semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosszú lenne elmesélnem,de korrekt volt nagyon!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fejeshajni77 (299) (Vevő)
Semleges
2010.09.27. 20:39:23
1203226256
A termék nagyon jó, köszönöm. A kapcsolattartással volt egy kis gond, többszöri rákérdezés után derült csak ki, hogy mégsem került feladásra a csomag. Utána viszont, nagyon gyorsan küldte! Emiatt nem pozitív most az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsanna111 (274) (Vevő)
Semleges
2010.09.23. 18:45:14
1235743601
A nadrág a derekánál bomlott és kicsit bolyhos ,a leírásnak nem megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pulóver kissé bolyhos, jó lett volna tudni róla, hiszen a fotó alapján újszerűnek látszott. A leírás sem tartalmazta. A postaköltség 390 volt, nem 530, amit kértél. Így sajnos most nem pozitív, pedig már vásároltam Nálad.Bocs.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.