keecica (129) 98.48% felhasználó összefoglaló oldala
98.48% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
98.48% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 130 | 130 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 134 | 134 adásvétel |
| Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.01.03.
Utolsó belépés: 2014.03.11. 00:08
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Egy családtag részére szerettem volna vásárolni, aki a vállalkozásához el tudta volna számolni, ha kapunk számlát. Mivel a számlázási cím meg volt jelölve, azt hittem hogy ez automatikusan azt is jelenti hogy kaphatok számlát. Később derült ki hogy az eladó nem tud adni mert ajándékba kapta.Kár hogy ez előzetesen nem derült ki. Ezért inkább akkor vásárolok ha lesz számlás aukció. Az eladó egyébként segítőkész, rugalmas, megbízható partner.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyikunk sem tudta, hogy az adott tok jo lesz-e iPad3-ra. Tettunk egy probat. Senki nem hibas. Az eladot ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
