mezvir (276) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 276 | 295 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 304 adásvétel |
| Az eladóként kapott 257 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem találja a meghirdetett árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meretproblema miatt sajnos nem jott letre a vasarlas. A termek tokeletes es az elado kedves es megerto volt.Ez ugyben csak pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termékhez nem járt töltő, és én nem tudtam olyat beszerezni. Ezért visszavittem. Az árát visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megane24_a (205) (Vevő)
Semleges
2013.07.11. 22:38:47
1756777919
Használhatatlan a bébiőr. Szomszédos szobából sem lehet használni. Többet biztos nem veszek semmit,amit nem próbáltam ki.
Másik fél: De ha jelzed, hogy (bármilyen okból) nem felel meg a termék, akkor jelezd és lehetőség szerint kompenzáljuk a problémát (akár vissza is vásárolom). Nem érdekem az elégedetlen vásárló....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nemeth-Sz_Evi (162) (Vevő)
Semleges
2013.01.29. 10:55:54
1677417926
sajnos nem jött létre adás vétel de az eladó korrekt semmi rossz véleményt nem tudok mondani. csak azért semleges mert pozitivat nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azok a bizonyos funkciók ami a leírásban szerepelt,nálam nem működtek.Miért?
A helyzetet tényleg korrekt módon tisztáztuk. Az eladót csak ajánlani tudom.Kommunikáció és emberi nyelv.
Másik fél: Azt hiszem, ez már sohasem derül ki teljes bizonyossággal... A vásárló korrekt és kommunikációképes, remélem, hogy azért kötünk még sikeres üzletet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zajacsaba (146) (Vevő)
Semleges
2011.03.26. 12:36:46
1444882431
A leírásban nem volt feltüntetve, hogy az áru törött-javított. Csalódás volt szembesülni vele.
Másik fél: Meglepett ez az értékelés. Az árut a leírásnak megfelelő állapotban küldtem el (meghirdetés előtt még le is teszteltem, ti. kb. egy évet szekrényben állt). De a vita kedvéért tegyük fel, hogy igaza van a partnernek. Akkor sem hiszem, hogy ezt az értékeléséből kell az eladónak megtudnia, hanem a megadott elérhetőségek valamelyikén felvenni vele a kapcsolatot és tisztázni a dolgokat (pl. ha tényleg van rajta sérülés, az akár postázás közben is keletkezhetett, nem feltétlenül az eladónál...). Ha pedig végképp bebizonyosodik, hogy a hiba nálam keletkezett (mert én is ember vagyok, tévedhetek), akár vissza is vásárolom. Kommunikáció, kérem, kommunikáció...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
