ficankajudit (152) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 152 | 162 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 160 | 170 adásvétel |
| Az eladóként kapott 40 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható vevő. Ezúton is köszönöm az együttműködést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a technikai probléma adódott.borsmate007 (507) (Eladó)
Semleges
2014.08.30. 09:43:58
1958960234
A vevő utólag meggondolta magát és nem akarta átvenni a terméket,amit én tudomásul vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben elkelt az eladó áru családon belül.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzeberenyiMoni (98) (Eladó)
Semleges
2013.06.24. 12:16:39
1767219863
Nem érdeklődött leütés előtt, hogy megvan-e még, amit ő szeretne. Mivel a leütött három helyett csak egyet tudtam volna adni, így nem kérte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem érdeklődött leütés előtt, hogy megvan-e még, amit ő szeretne. Mivel a leütött három helyett csak egyet tudtam volna adni, így nem kérte!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Suzydevil (78) (Eladó)
Semleges
2013.04.27. 09:32:20
1723936949
Az adás-vétel nem jött létre, egyéb okok miatt, ennek ellenére a vevő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb okok miatt nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
netty013 (713) (Eladó)
Semleges
2011.09.02. 10:15:01
1443971397
Hosszú várakozási idő után visszamondta.
Másik fél: Szia, most látom, hogy semleges értékelést adtál. Tudod, azért nem értek Veled egyet, mert ha jól emlékszem néhány emailt elküldte Neked, hogy add meg a bankszámlaszámodat, mert Nekem fontos lenne a szekrényzár. Igen, hosszú várakozás után, mint te fogalmaztál vettem máshol szekrényzárat, ( mert nem kaptam számlaszámot )majd emailben elnézésedet kértem. De még ezek után is pozítivat adtam Neked!!!!!! Sok sikert az eladáshoz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak leütés után derült ki hogy nem jó az objektív a gépemhez. Megértő volt,korrekt vaterás!
Másik fél: Az adás vétel nem jött össze, mert nem volt jó a vevő gépéhez. Korrekt vaterás! ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a váz nem kompatibilis az objektívvel, de ez csak kipróbálásnál derült ki.
Ettől függetlenül az eladó hozzáállásával meg vagyok elégedve, csak jót tudok róla mondani, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Sajnos nem volt jó a vevő gépéhez az objektív, de ez csak a személyes kipróbálásnál derült ki. Korrekt vaterás. ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
