cseh3 (1330) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1332 | 1789 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1339 | 1796 adásvétel |
| Az eladóként kapott 405 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
brendonbaby (616) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 08:56:58
1683331241
Rendkívül kedves,kommunikatív vásárló.Sajnálom,hogy nem volt már olyan csizmim amit szeretett volna.Mindenkinek szívből ajánlom.Pozitívat adnék,de sajnos a rendszer nem engedi.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt abból a csizmiből méret amit szeretett volna.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ............................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csoppkekft2 (468) (Eladó)
Semleges
2011.10.16. 23:25:59
1485302030
Véletlen hibás volt a termék,nem vettem észre mikor küldtem.Megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stopshoe (3220) (Eladó)
Semleges
2011.05.20. 12:33:47
1455652922
A vevővel semmi gond, nagyon megértő, a rendszer miatt nem tudok pozitívat adni. Tárolás során a cipő fakult, így nem postázom el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tárolás során a cipő fakult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megértő Eladó! Sajnos az adás-vétel miattam nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
