nemetharanka (186) 95.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 220 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 218 | 242 adásvétel |
| Az eladóként kapott 156 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kisboszi1989 (1118) (Eladó)
Semleges
2012.04.01. 10:50:44
1555272956
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Adás-vétel nem jött létre egyéb okok miatt!!rencsikee940 (-1) (Vevő)
Semleges
2012.03.05. 20:09:18
1531567856
miattam.nem.jott.letre.elnezest
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő még sem kérte a kardigánt, mert egy másik termékre is licitált....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő még sem kérte, mert licitált egy másik termékre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kekkanalasleany (403) (Vevő)
Semleges
2011.10.17. 23:58:39
1458261056
a ruhán volt egy vasalásnyom, ami azért nem szerepelt a termékleírásban, mert az eladónak elkerülte a figyelmét
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lolamoonflower (15) (Eladó)
Semleges
2011.10.08. 21:01:21
1474999656
Nem érkezett utalás. E-mailben utólag szólt, hogy mégsem tudja megvenni. Megértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5922393.1szer1 (3511) (Eladó)
Semleges
2011.09.26. 09:37:48
1471478160
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nemfrancia11 (270) (Vevő)
Semleges
2011.06.26. 08:15:53
1456090049
Az adásvétel létrejött, a termékkel nem volt probléma, DE az eladó trükközött a postaköltséggel. Több, mint 200 Ft-al többet fizettem, amit a mai napig nem utalt vissza, holott többszöri kérdésemre írta, visszautalja. Tisztességtelen, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel korektül és hamar lezajlott igaz volt egy cd tálca amit kérdeztem a licitálás folyamán hogy megvan e ? Igen volt a válasz ( de félre értették és mégsem volt meg hozzá ) :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buldozer56 (12) (Vevő)
Semleges
2011.05.10. 18:40:44
1441184664
nem kellet volna mrgvrnnem elöre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anitakecskemet (714) (Eladó)
Semleges
2011.04.24. 08:47:29
1450684676
Negatívot érdemelnél!(bár ezt már más is írta)Kifejezetten kértem,hogy csak akkor licitálj,ha ki is fizeted!Anyagi okokra hivatkozva nem kérte a terméket,ennek ellenére 24e ft-ot költött telefonra és laptopalkatrészre!Arra volt pénz!?Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megmondom őszintén,megérdemelnéd a negatív értékelést.Bár az 1000 forintos árból visszautalsz 800-at,így is 800forintba került ez a minősíthetetlen állapotú nadrág.Máskor nézz utána légyszíves,hogy mit árulsz,mert kellemetlen ha az embert átverik.Tanulságos volt.
Másik fél: Te is megérdemelnéd!!! Visszautaltam a vételár 80%-át és még te mondod,hogy negatívot érdemlek? A termékre nem volt garancia!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom hogy nem jött ösze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
