Bettike028 (430) 96.94% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 444 | 579 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 14 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 468 | 611 adásvétel |
| Az eladóként kapott 106 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Vazelina91 (1085) (Eladó)
Semleges
2012.01.11. 13:40:44
1477794424
Sajnálom, hogy nem kapta meg a terméket, pedig postára adtam. Mindenesetre boldog új évet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kapta meg a terméket, pedig én postára adtam, a vételárat visszautaltam.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én figyelmetlenségem miatt nem sikerült teljesítenem a vevő vásárlási szándékát!Nagyon sajnálom!!! Ő rendkívül korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibám miatt nem jött létre az üzlet!Nagyon sajnálom!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sweetyke (966) (Eladó)
Semleges
2011.08.07. 11:25:05
1449020236
Sajnos nem fizette ki a vételárat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Május 14-én nyertem meg a terméket,de csak június végén kaptam meg a terméket! Több, mint 1,5 hónapot kellett várnom a csomagra! Azért nem negatív, mert végül nagy nehezen megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Április 23-án nyertem meg a terméket,de csak június végén kaptam meg a terméket! Több, mint 2 hónapot kellett várnom a csomagra! Azért nem negatív, mert végül nagy nehezen megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rostasagnes25 (4658) (Eladó)
Semleges
2011.01.11. 17:16:24
1259936771
Sajnos többször is írta, hogy utalni fog, de ez a mai napig nem történt meg. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsoltika29 (602) (Vevő)
Semleges
2011.01.11. 13:21:03
1435699705
Megkaptam a mellényt köszönöm.A termék szép de simán kaptam meg az elsőbbségis sima feladás helyett. A különbözetet mos tmár tartsd meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Semleges
2010.12.20. 09:08:28
1264209478
Az üzlet nem jött létre,azt állitotta hogy utalt,de hozzám nem érkezett meg az összeg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Semleges
2010.11.04. 20:18:55
1234395381
az ügylet nem jött létre....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Semleges
2010.11.04. 20:02:36
1230115632
Az üzlet végül nem jött létre!A vevő viszont jó kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.horvathviki1984 (77) (Vevő)
Semleges
2010.11.03. 18:59:00
1257224256
Nem tudtuk "összehangolni" a személyes átvételt. A megadott telefonszám nem él. Így viszont nagyon nehézkes volt a kapcsolattartás az eladóval, mivel e-mailben lassan, néha napok múlva reagált. Végül nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fnemibolya (254) (Eladó)
Semleges
2010.10.18. 15:35:00
1239931623
Nem jelentkezik... Azért nem negatív, mert a jutalékról már úgyis lecsúsztam:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem értem hogy miért adtál negatívot, amikor én feladtam a számát elküldtem, de ha kéred akkor ide is beírom RL 13560011407632
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
