monyo09 (42) 95.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Vártam 1 hónapot, de a partner váratlan eseményre hivatkozva elállt az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az üzlettől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vártam 1 hónapot, de a partner váratlan eseményre hivatkozva elállt az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Manka02_a (59) (Eladó)
Semleges
2013.01.02. 10:44:41
1685720393
A méret nem volt jó a babára, azonban ezt a vevő még idejében jelezte felém.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret a babára. A vevő idejében jelezte ezt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
palotash (1244) (Vevő)
Semleges
2012.07.16. 08:03:27
1601824514
A szintén hibátlannak hirdetett járóka aljában a kárpit szakadt volt.Ez nem szerepelt a termékleírásban és fényképezve sem volt, csak aljában a szivacsbetéttel.A szivacsbetét azonban tényleg eltakarja,de azért korrekt lett volna megemlíteni a hibát.......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palotash (1244) (Vevő)
Semleges
2012.07.16. 08:00:44
1601830253
Kicsit bajban vagyok az értékeléssel, mert hibátlannak volt hirdetve a játék.Majd az eladó jelezte telefonon, hogy nyikorog,ezért enged az árból.Így elfogadtam az ajánlatot, de mire ideért a játék egyáltalán nem működött.És a kapcsoló része meg is volt olvadva,2 csavar is hiányzott a hintából.Szerencsére részben javítható volt, de fontos funkciói nem működtek a kapcsoló olvadása miatt.Jeleztem az eladónak a problémát,de választ nem kaptam.Semleges, mert végül is tudtuk így is használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyáltalán nem értem miért kaptam tőled semleges értékelést!! Először is ennek a kengurunak azon kívül hogy nem mai darab nincs baja! Az hogy a patentnál el van engedve egy két cérna az lehet, de ne mondd hogy nem használható! Nincs tökéletes állapotban, de nem is volt így hirdetve a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció 5hete lejárt,személyes átvételt beszéltünk meg de mai napig nem jött érte Vevő. Nagyon sajnálom,nem tudok tovább várni,így is türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
