kamso2006 (1118) 97.45%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1148 | 1621 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 58 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 30 | 33 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1224 | 1712 adásvétel |
| Az eladóként kapott 648 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hayranfitnes (515) (Eladó)
Semleges
2013.06.07. 21:14:58
1751191202
nagyon megbízható vevő+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megfelelre kategórizálnám.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megkésve, de megérkezett. Az eladót a késedelemtől eltekintve megbízhatónak tartom, és másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidaeff (1602) (Eladó)
Semleges
2012.12.13. 06:21:52
1649152226
Az üzlet megtörtént. Ez a legtöbb jó, ami elmondható erről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eszteranna1 (29) (Eladó)
Semleges
2012.10.27. 17:17:39
1653042197
Nem jelentkezett a sapkáért, nem tudtam tovább várni. Bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kismami68 (409) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 14:06:06
1630129247
A vevő sajnos nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kismami68 (409) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 14:05:32
1630133657
A semleges értékelés oka: a vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem valósult meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:22:41
1630121924
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:22:23
1630117247
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:22:03
1630114520
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:21:42
1630113980
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:21:13
1630112090
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:20:47
1630110227
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kertesza75 (28) (Eladó)
Semleges
2012.09.20. 21:20:18
1630106993
Nem vette fel a kapcsolatot. Komolytalan licitáló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szauerlajos (41) (Eladó)
Semleges
2012.08.31. 17:03:16
1616119745
Nem Kellett az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.apocapopa (268) (Eladó)
Semleges
2012.08.12. 09:25:44
1615830614
A vevő megtekintette a terméket de nem felelt meg az elvárásainak ezért nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem találtam meg a terméket sajnos, így az én hibámból nem jött össze. A vevő türelmes volt, a vételár visszautalásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem találtuk meg a terméket sajnosAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TutituriErd (1181) (Eladó)
Semleges
2012.07.17. 14:03:55
1574092628
Azt hiszem ennyire senki sem lehet elfoglalt hogy április óta nem tud átutalni 400 forintot? Sajnálom, de többet nem tudok várni. Sokszor ígérgetett,először személyes átvételt kért, aztán hogy majd utalja és adjam postára, sajnos az adásvétel nem jött létre. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sokszor ígérgetett,először személyes átvételt kért, aztán hogy majd utalja és adjam postára, sajnos az adásvétel nem jött létre. Tovább nem tudok várni. Azt hiszem türelmes voltam.husika70_t (1096) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 08:55:31
1598832317
az óra maradt,mert nem volt jó az átadási időpont,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt jó az átadási időAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mégsem kéri a megnyert terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kéri a megnyert terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megrendelt terméket több, mint másfél hónap múlva kaptam meg. A termék megfelelt a leírásnak! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
penzugyek_t (1449) (Eladó)
Semleges
2012.02.25. 13:46:27
1545398330
nem jelentkezett nem értem utol a vevőt újra aukcióra bocsájtom egy hónap telt el nem várok tovább bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andrea771 (1278) (Eladó)
Semleges
2012.02.16. 13:43:58
1301858609
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
belladormicato (99) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 16:31:41
1524359420
A kabátokat fizetés után több mint 3 héttel kaptam meg. Aznap több terméket is vásároltam, mástól, azok már rég ideértek, pedig egyszerre fizettem ki. Az első emailemre nem kaptam választ, utána telefonáltam, telefonon keresztül korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
belladormicato (99) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 16:30:42
1524359417
A kabátokat fizetés után több mint 3 héttel kaptam meg. Aznap több terméket is vásároltam, mástól, azok már rég ideértek, pedig egyszerre fizettem ki.
Az első emailemre nem kaptam választ, utána telefonáltam, telefonon keresztül korrekt volt.
Másik fél: Valóban késlekedtem, amiért elnézést kértem, még egyszer sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarosdimaria_t (90) (Eladó)
Semleges
2012.01.19. 10:00:10
1533673373
Annak ellenére, hogy az adás-vétel nem jött létre a partner POZITÍV! Szívből ajánlom másoknak is! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én beszéltem le a kedves vevőt a kutyusról!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyjából minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kata999 (6670) (Eladó)
Semleges
2011.12.20. 21:52:36
1519172357
Sajnos elfogyott a játék, már nem kapható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elfogyott a játék, már nem kapható!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismacsek48 (1742) (Eladó)
Semleges
2011.11.18. 17:31:23
1501831229
A vevő előre nem tervezhető személyes problémái miatt nem tudta kiegyenlíteni a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció.... elfelejtettem..... sajnálom :-S
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék megérkezett,leírásnak megfelelt.Csak azért semleges,mert a kommunikáció nem volt zökkenőmentes és sajnos nagyon LASSAN jutott el hozzám a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2011.09.06. 12:35:02
1471750814
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett 11 napja elérni lehetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrián83 (5722) (Vevő)
Semleges
2011.08.24. 20:10:58
1468240969
A termék kritikán aluli állapotban volt. A hibák rajta nem csak közelről voltak láthatók, ahogy a leírásban szerepelt, hanem több méteres távolságból is szembetűnőek voltak. Az alku lehetőségét az eladó ajánlotta fel, de nem tudtunk megállapodni. Nem ajánlom senkinek az eladót (kamso2006), mivel a termékleírás megtévesztő volt, ezek után Ő ír rólam negatív hangvételű semlegest.
Másik fél: A cipősszekrény jó, használatban levő bútor állapotában volt. A "kedves" vevő szeretett volna fillérekért új állapotú bútort vásárolni. Azok után hogy megkárosított, rabolta az időmet, ugráltatott, a szemembe hazudott, még képes az értékelésében is hazudni :( Senkinek nem ajánlom :(
Szerencsére a cipősszekrény másnap boldog gazdára talált, meg lehet nézni az értékelését a vevőnek :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Most először nem kaptam meg a kifizett árut. Simán kértem, szóval az én felelősségem. Alacsony értékű árut továbbra is simán fogom kérni, de ezentúl figyelmesebb leszek... Ha közben megérkezik a csomag hajlandó vagyok pozitívra változtatni az értékelést. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a 29-én feladott nadrág. Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
késöbb tudtam volna fizetni nem tudta megvárni sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rebibaba71 (24) (Vevő)
Semleges
2011.06.16. 21:35:12
1458040314
A tranzakció sikeresen lezárult a csomag kissé késve érkezett.Kommunikáció jó, megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé lassan, de összejött a tranzakció, a termék hibátlan, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnyuciMamuci (448) (Eladó)
Semleges
2011.04.17. 09:05:57
1450276180
Az értékelésem 100%-osan pozitív, csak érthetetlen módon a vatera ezt nem engedi. Pedig van úgy, hogy az ember bemegy egy boltba, és kedves az eladó, meg ő is jó vevő, csak éppen mondjuk kicsi a nadrág, akkor kiben van hiba? Lehet a vatera szerint az a jó eladó, aki még így eladja a nadrágot, és persze csak az lehet a jó vevő, aki így is megveszi. Nevetséges! Szóval nekem semmi bajom nem volt a vevővel, korrekt, kedves, azonnal jelentkezett, gyorsan értékelt. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Túl nagy volt a hűtő, nem tudták a szállítást megoldani.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon megértő volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámból nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsirita80 (43) (Vevő)
Semleges
2011.02.10. 21:31:24
1438575714
A vásárolt ruhákkal kapcsolatban nincs problémám, a leírásnak megfeleltek. Az, amit nehezményezek az a kommunikáció, vagyis annak hiánya. A vásárlást követő napon elutaltam az összeget. Sem erről, sem a csomag feladásáról nem írt egy sort sem. Az e-mailemre napok múlva egy + sms után kaptam választ, a megadott telszám nem is az övé. Az igért feladáshoz képest 1 héttel később érkezett meg a csomag. Ez persze nem tragédia, de NEM is pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsirita80 (43) (Vevő)
Semleges
2011.02.10. 21:29:51
1438576155
A vásárolt ruhákkal kapcsolatban nincs problémám, a leírásnak megfeleltek. Az, amit nehezményezek az a kommunikáció, vagyis annak hiánya. A vásárlást követő napon elutaltam az összeget. Sem erről, sem a csomag feladásáról nem írt egy sort sem. Az e-mailemre napok múlva egy + sms után kaptam választ, a megadott telszám nem is az övé. Az igért feladáshoz képest 1 héttel később érkezett meg a csomag. Ez persze nem tragédia, de NEM is pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nagyon sokára kaptam meg, az eladó kommunikációja nulla! A késést ugyan indokolta, viszont azt nem tudom elfogadni, hogy nem vette fel velem (többszöri megkeresésem ellenére sem) a kapcsolatot! A termékleírásban foltmentes matrac szerepelt, ezzel szemben én egy foltosat kaptam (amit ráadásul folttisztítóval sem tudtam eltávolítani)!
Másik fél: Kórházban voltunk, ahol nincs internetkapcsolat, a telefon nem ingyen van. Küldtem sms-t amiben jeleztem a problémámat. A matrac ugyanaz volt, ami a képen látható, nem volt foltos.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BRIGI2007 (325) (Eladó)
Semleges
2011.01.01. 13:46:22
1263621262
vevő a termékért nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gomba78_t (2359) (Vevő)
Semleges
2010.09.10. 11:50:12
1188597619
Nehezen, de megérkezett a csomag. A leírtakkal ellentétben, az egész termék foltos, ami nem valószínű, hogy kijön majd a termékből. Az eladó kapcsolattartása legalábbis felém nulla volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gomba78_t (2359) (Vevő)
Semleges
2010.09.10. 11:48:46
1188597598
Nehezen, de megérkezett a csomag. Sajnos nem halványan foltos a termék. Szerintem ki sem jönnek a foltok majd. Igaz, kaptam ajándékot.......A kapcsolattartás az eladó részéről nulla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendbe akartam tenni a dolgokat. Vártam hogy küldjön fotót a nadrág hibáiról amit ígért. Két hete nem ért rá.Mondtam hogy vissza utalom a pénzt. De ő azt mondta neki kell ez a nadrág.SAJNÁLOM hogy nem adhatok NEGATÍVOT csak semlegest
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Linda31_2006 (835) (Vevő)
Semleges
2010.08.06. 08:22:48
1151716745
A terméket megkaptam és nem felet meg a termékleírásban (újszerűnek)feltüntetettnek.Kopott,foltos volt....
Másik fél: A nadrág a postára hibátlan állapotban került. A vevő a hibákról szóló állításait bizonyítani nem tudta, nem akarta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
