kju73 (1308) 99.92%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1305 | 2648 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1314 | 2658 adásvétel |
| Az eladóként kapott 829 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kissé későn érkezett meg a csomag, de végülis megérkezett, a leírásnak megfelelő jó állapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A gumi elöregedett, ezért a fürdőruha használhatatlan. Ha a leírásban szerepelt volna, tuti nem veszem meg. Nagy csalódás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agrokemia (280) (Vevő)
Semleges
2016.10.20. 17:29:23
2365491017
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció, de köszönöm az eladó együttműködését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Galupy84 (1271) (Vevő)
Semleges
2014.10.15. 08:36:38
1957094156
Elnézést kérek!Az eladó csak is +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakcio sajnos nem sikerült, mivel elkerülte a figyelmem a képekhez csatolt szöveg ,számomra utólag derült ki hogy, a képen látott szett helyett (asztal székek) csak asztalról van szó, ahogy a szöveg fogalmaz.(Bár az ember inkább vizuális tipus)Ezért elálltam a vásárlástól, s mivel a hölgy szimpaikus készséges segitőkész volt,de negativot adott, én sem tehetek mást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dreedbiro (195) (Eladó)
Semleges
2012.02.18. 21:40:08
1545225737
nem jött létre a mérete miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mérete miatt nem feleltt megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kedves, segÍtőkész a csomagolás, szállÍtás ok, ezért járna a pozitÍv értékelés csak sajnos a termék leÍrása nem volt elég pontos. Igy kissé csalódott vagyok. NegatÍvat nem érdemel mert egyéb téren meg voltam elégedve. Maradok a semlegesnél, talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dunduska2007 (1141) (Eladó)
Semleges
2009.08.10. 10:51:13
677914840
Édesanyáddal beszéltem,azóta sem jelentkezett.Ezért a terméket újra meghirdetem.
Másik fél: Szia.Sajnálom hogy nem jött össze az adásvétel(((Anyukám hozzánk szaladgált be a kórházba minden nap.Jövő héten tudna elmenni a könyvért,de már gondolom meghirdetted,sajnálom((A héten jöttünk végre 1 hónap után haza:)) szia
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
