Alombazar01 (1046) 99.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1047 | 1450 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 44 | 45 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1092 | 1496 adásvétel |
| Az eladóként kapott 877 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az Én hibámbol nem jött létre az adás vétel, a vevő Teljesen POZITIV!!! kÖSZÖNÖM MEGÉRTÉSED!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nincs meg a ruha már, véletlen fent maradt a hirdetésA tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Már vettek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel gyorsan létrejött, ám a termékleírásban fa anyag szerepelt, az áru pedig bútorlapból készült. Szerintem ez nem korrekt, a többi ok.
Másik fél: Nem írhattam műanyagot hiszen nem az,a bútorlap is fából készül.Vásárlás előtti kérdések megakadályozzák a vevő későbbi csalódottságát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a megtekintés után kiderült, hogy mégsem felel meg számomra az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött lére a termék meghibásodása miatt. Pozitív értékelés: Az eladó, kedves , korrekt, kapcsolattartó volt mind végig. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Sajnos így csak semlegest tudok adni :(. Sajnálom. ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! Üdv. baboka56
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Iguanodon (764) (Vevő)
Semleges
2012.12.06. 10:46:48
1666527509
Kicsit nehezkes de az uzlet letrejott koszi!
Másik fél: Ha nem variált volna a címmel akkor hamarabb ott lett volna a kép.A téves postázást nem volt hajlandó kifizetni a saját káromra kellett elküldenem újra az árut..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
attilacska (274) (Vevő)
Semleges
2012.10.30. 18:10:17
1655632007
Az aukció lezárult, de a terméket nem kaptam meg ...
Másik fél: Időben kellett volna a kedves vevőnek jelentkezni és utalni.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék állapota nem felelt meg az elvárásaimnak, de az eladó korrekten állt a panaszomhoz: az árut vissza vette, a postaköltség felét állta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikander7 (381) (Vevő)
Semleges
2012.06.12. 12:15:15
1587334142
Kissé elmértem a helyet és szállítás előtt derült ki, hogy nem fog beférni a bútor, ami élőben még szebb, mint a fotókon.Igazán sajnálom az eladó fáradozását, viszont nagyon köszönöm a rendkivül korrekt és kedves hozzáállást.Valamint azt,hogy ltekintett az ügylettől.Köszönöm!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petyeva810 (385) (Vevő)
Semleges
2012.05.11. 12:16:40
1577172026
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre,amit őszintén nagyon sajnálok!Eladó nagyon kedves,türelmes,megértő!Végtelenül sajnálom,hogy raboltam az idejét!Nagyon sajnálom!Sajnos az anyagiak miatt csalódást kellett okoznom önnek! Maximálisan pozitív,mindenkinek tiszta szívből ajánlom!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
muskatli1_v (46) (Vevő)
Semleges
2012.03.26. 08:35:43
1554838517
Megsérült a parfüm kupakja, ezért nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1987354.parduc85 (0) (Vevő)
Semleges
2012.02.10. 12:50:42
1463734194
nem vette fel velem a kapcsolatot!
Másik fél: A kedves "vevő" nem vette fel velem a kapcsolatot!Ez a neki adott értékelésnél is olvasható.Eladóként minden esetben fel veszem a kapcsolatot a vevőkkel hiszen az az érdekem,hogy el is adjam az árut:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ellopták a terméket, ezért nem tudta küldeni. A pénzt rendben visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék már nem volt meg. Az eladó kedves volt és felajánlott kedvezményt egy másik termékhez, amivel még nem éltem.
Köszönöm!
Másik fél: Sajnos a terméket nem tudtam a vevő rendelkezésére bocsájtani mert el tulajdonították az üzletben/heti szinten van sajnos lopás/A vevő megértő volt.Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megértő kedves kommunkikativ partner! Ezuton is elnézést kérek hogy nem sikerült az adás-vétel, és a megértését köszönöm! Remélem legközelebb sikeres lesz. Mindenkinek ajánlom! Millió ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bonifac282 (420) (Vevő)
Semleges
2011.09.19. 14:25:13
1474112509
Félreértés tőrtént a termékkel kapcsolatban. /kedves megértő kereskedő/
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudok mit mondani :(
Másik fél: Hát ez volt a baj akkor is amikor jelentkezni kellett volna vagy telefonálni:-( Azóta a játék elkelt itt a piactéren 2 nap alatt lebonyolítottuk a kedves vevővel az adás-vételt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem azt az árut kaptam ami a képen szerepelt, igaz a kapott termék is baby born márkájú.
Másik fél: ??? Baby Born márkájú háti hordozót küldtem el a hölgynek az ami a képen is szerepelt.Ez az egy volt belőle,össze sem keverhettem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden megbeszélés szerint ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Általam került lemondásra az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámbol nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner mindenkinek ajánlom!!!
Másik fél: Színházi partnerem elhúzódó "lábadozása" miatt el kellett állnunk a vételtől és majd későbbi időpontot választani sz előadásra.Az eladó kedves megértő volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két hét telt el a leütés és átvétel között, de ebben több tényező is közrejátszott. Hiányos értesítések mindkét fél részére. A termékkel elégedett vagyok.
Másik fél: Ez aztán a pofátlanság netovábbja :-)01.06-án megnyerte a terméket,01.18-án!!!!! megérkezett az utalás,a terméket ajánlottan 01.19!!másnap feladtam.Mi játszott közre? Az,hogy "DR" létére nem tudta ez idő alatt összeszedni azt pár ft-ot??? Erről én mit tehetek:-(((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én hibámból nem jött össze a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én hibámból nem jött össze a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A bőrként jelzett huzat sajnos műbőr, a párna alsó része sérült és ez a fotókon nem szerepelt. Viszont tagadhatatlanul gyorsan érkezett meg a csomag...
Másik fél: Kedves Hölgyem! A huzat eredeti bőr,sérülés az elküldés napján nem volt a terméken.Azért nem is tudtam feltüntetni,sem a terméklapon sem a képeken.Privát e-mailben nem keresett meg a reklamációjával,nem értem miért nem???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Előre utalással fizettem már másnap amikor megynyertem a licitet.A terméket az eladó elfelejtette postára adni.Mikor rátelefonáltam és még e-mailt is küldtem akkor adta csak fel.Külön írtam,hogy a munkahelyemre küldjék a csomagot.Ennek ellenére a lakásra küldték.Így még két nap telefonálgatás sorbaállás után tudtunk csak hozzájutni nagy nehezen.Úgyhogy sem időben nem ért,de egy napig kelett nyomozni,hogy hol a csomag.
Másik fél: Az utalás után 3 nappal adtam fel a terméket,mert nem volt címem.Sajnos sokan álnéven vagy más nevében vásárolgatnak itt a piactéren.Pl: az egyikkel vásárolgat a másikkal elad....Össze-vissza kavarognak,nehezítik ezzel a zökkenő mentes adás-vétel le bonyolítását.........
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos a távolság miatt nem jött létre az üzlet pedig az eladó mindent elkövetett .Maximálissan ajánlom mindenkinek nagyon gyors és korrekt kapcsolat felvétel remélem legközelebb sikerül .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
egyeztetés után minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha a Vatera rendszere engedné hogy meghiúsult tranzakcióra pozitívat minősítsen, az eladó kedvességéért megtenném. Mivel, ezt nem teszi lehetővé, sok ++++++ AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem felelt meg a termék.
Másik fél: A "vevő" ismerősét küldte el megnézni az asztalt aki nem tudott helyette dönteni.Ő személyesen nem jelent meg,hogy megtekintse.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szekrényt rajta kívül álló okok miatt nem tudta elszállítani, viszont a kifizetett összeget azonnal visszautalta.
Másik fél: A szekrényt sajnos nem tudtam leszállítani a kedves vevőnek Szekszárdra technikai okok miatt,ezért az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1433222.hajnimacsek_v (2) (Vevő)
Semleges
2010.08.31. 14:38:17
177762991
Nem jött össze!!!!!
Másik fél: A kedves "vevő" meggondolta magát mégsem kérte a terméket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a kollégámnak kellett volna de kapott egyet a vöröskereszttől ingyen, így elálltunk a vételtől
Másik fél: Még jó,hogy legalább ezúton értesülök erről a tényről.Mert velem elfelejtette megosztani:-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1329991.perzsa75 (156) (Vevő)
Semleges
2010.07.08. 08:28:26
170033980
Korrekt, megbízható,Nem erre a termékre gondoltam !
Másik fél: A terméket meg sem tekintette,ráadásul nem is ezüstözött hanem ezüst a kistányér mint utólag kiderült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A bútor erősen felújításra szorul, amit illett volna megemlíteni, főleg hogy az árból nem engedtek.
Másik fél: A termék leírásban megírtam,hogy festésre szorul,mert picit kopott.Talán azért sérelmezi,mert nem engedtem az árból,de a postaköltségre fizetett összeg duplájáért ment el a csomag végül,aminek a különbözetét én fizettem/arról már nem szól a fáma/.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem ilyennek képzeltem el,ezért hiúsult meg az adás-vétel.
Az eladó rendkívül kedves,megértő,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Másik fél: A kedves vevő megtekintette a fotelt,de a szín árnyalata nem passzolt a szoba berendezéséhez.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt, de a hirdetése becsapós.
Azt gondoltam 3 db mérlegsúlyra licitáltam 500 Ft-ért.Gondoltam jó üzlet, hiszen egy 12 db-os komplett készlet fatokban 3000 Ft. Az én személyes hülyeségem, hogy nem vettem tudomásul, hogy nem 3, hanem a 3. súlyt azaz egy darabot vettem meg két és félszeres áron!
Kérem az eladó hirdetéseit alaposan olvassák el. Az eladó tisztességes, de a hirdetése becsapósra sikeredett, ezért nem is reklamálhattam a Vatera szabályai szerint
Másik fél: A termékleírásban és a szövegben sem szerepelt,hogy 3 db súlyról van szó.Ha így gondolkodott,és értelmezte a szöveget miért nem a 9.-es súlyt vette meg 500 ft-ért? Nem szokásom vásárlókat becsapni,a kedves vevőnek kellett volna "alaposabban"átolvasni a szöveget és licitálás előtt KÉRDEZNI ha valami nem egyértelmű a számára.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Én hibámból nem jött létre vásárlás! Sajnos tévesen licitáltam!
Másik fél: Sajnálom,hogy kétszer "tévesen" licitált a termékre.Először meglicitálta majd egy másik licitálót "tévesen" felül licitált.No comment:-(((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiányos információ.
Másik fél: Ennél több információt,mit lehet még egy szoborról elmondani????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel sajnos nem jött létre.
Másik fél: A terméket sajnos ellopták az üzletből ezért nem tudtam a kedves vevő rendelkezésére bocsájtani.A vételárat visszautaltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet mert a boltba betörtek és elvitték amit rendeltem, így nem érkezett meg hozzám a termék. Az eladó korrektül jelezte, hogy mi a helyzet és a pénzt visszautalja.
Másik fél: A licit lejárta előtt 3 nappal vettem észre,hogy az üzletből más játékkal,cipővel együtt ellopták a terméket.100 ft-ba került,hogy kiírjam a termék megnevezéshez,3 nappal a lejárat előtt hogy ne licitáljanak a termékre,de a vevő figyelmetlen volt és mindezek ellenére rá licitált.Az összeget visszautaltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
