Hunmobil (1811) 99.62%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1817 | 2033 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 83 | 84 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1907 | 2124 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1548 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem volt elérhető az akku :-( De az átutalt vételárat hamar visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem volt készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árut megkaptam, a postázás módjával vagyok elégedetlen. Az automata értesítőben leírtak szerint teljesítettem a fizetést, megerősítettem a címemet. Ezzel szemben előzetes egyeztetés nélkül egy térképről kiválasztott csomagautomatába kaptam meg a csomagot, mehettem érte a város másik felébe. E-mailben is jeleztem elégedetlenségemet az eladónak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem volt elérhető a termék, de az eladó teljesen korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cosmorage_v (77) (Vevő)
Semleges
2022.02.05. 12:24:01
3106022306
A termék nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel sajnos nem jött létre mert az általam rendelt termék gyártása megszűnt, más sehol nem érhető el.Ettől függetlenül,korrekt rendes Vaterás mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nativeelco (34) (Vevő)
Semleges
2019.10.03. 12:07:29
2798402111
Sajnos nem állt rendelkezésre a termék. Még átutalás előtt jelezte, így nem volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem értem, az eladó miért nem veszik le a vateráról, a már nem létező termékeket?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru már nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tentechnickft (42) (Vevő)
Semleges
2018.07.25. 14:28:01
2639168207
Sajnos hiány volt a termékből, de ez nem az eladó hibája Ezt leszámítva, jó partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékkel, a termék árával és csomagolásával teljesen megvagyok elégedve. De az eladó részéről már kevésbé, túl sokáig tartott míg bármi információt megosztott velem, sőt nekem kellet megkérdeznem hogy akkor sikerült-e feladni a terméket, mert magától nem értesített róla hogy csak később bírja feladni a kívánt terméket, és ez a számomra nem túl jó pont.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lehetett már beszerezni a terméket, de az eladóval elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Termék nem volt raktáron
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
torpe131_t (105) (Vevő)
Semleges
2017.12.29. 18:49:39
2559330578
Semleges...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fender60_a (39) (Vevő)
Semleges
2017.11.28. 17:03:47
2550275360
Az eladó hirdette a terméket, ennek ellenére közölte, hogy nem tudja beszerezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék időközben kifogyott, de a kommunikációval semmi gond nem volt. Semleges, de csak mert végül nem vettem semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
El fogyot a áru
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elfogyott a term?k,de jelezte is utólag az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlott levélként kissé lassú az átvétel
Másik fél: Az ajánlott levél jellegéből adódóan a postás nem adhatja oda csak a címzettnek, személyi igazolvány felmutatása ellenében. Tehát, ha nem tartózkodik otthon, meglehetősen körülményes a kézbesítés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék az új állapota ellenére hibásnak bizonyult, ezért a termék visszaküldését követően az eladó, a garancia alapján az általam a részére elutalt összeget, korrekt módon visszautalta! Köszönöm!
Másik fél: Garanciális ügyintézés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licitálás sikeresen lezárult, de sajnos a vásárlás nem jött létre, mivel nem volt polcon a hirdetett termék. A sikeres aukciót követő néhány nap múlva kaptam erről az értesítést e-mailben. De akkor miért volt/van hirdetve egy termék, ha nem is létezik?!
Másik fél: A terméklapon a korábbi készülékek alkatrészeinél minden esetben szerepel "Vásárlás előtt érdeklődjön a raktárkészletről!"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabojozsef23 (6) (Vevő)
Semleges
2016.07.28. 12:49:36
2293913039
Nem valósult meg a tranzakció, mivel az eladó nem rendelkezett a vásárlásra kínált termékkel.
Másik fél: Elnézést a kellemetlenségekért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem ment végbe, ugyanis a további Nokia tartozékok miatt meggondoltam magam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom miért kell hirdetni olyan árút,ami nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
xtratrade (203) (Vevő)
Semleges
2015.12.09. 09:11:05
2157105305
az adásvétel nem jött létre, az eladó a leírásnak és termékfotónak nem megfelelő terméket küldött. visszaküldés után korrektül rendezte és vissza utalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hollcapfwell (43) (Vevő)
Semleges
2015.11.08. 14:36:37
2135200208
nincs raktáron
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyári helyett valami utángyártottat kaptam.Ahhoz drága volt és szükségtelen.
Másik fél: Tisztelt vásárló!
Ön kompatibilis "után-gyártott" akkut rendelt és azt is kapott. Ha kérdései vannak egy termékkel kapcsolatban azt célszerű vásárlás előtt feltenni, valamint elolvasni a terméklapot. Minden gyári akkunál ott szerepel a gyári Nokia felírat a termékleírásban.
Értékelése rossz színben tünteti fel vállalkozásunkat, ezt visszautasítom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luxorious (112) (Vevő)
Semleges
2015.09.17. 11:42:24
2114003162
Meghiúsult az adásvétel, mert már nem volt készleten, de ettől függetlenül POZITÍV. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10121630.moonstar (0) (Vevő)
Semleges
2015.05.08. 16:18:08
2068296368
Nagyon hamar választ kaptam, de kiderült, hogy mégsincs ilyen termék. Kb. 2,5 héttel ezelőtt adták fel a hirdetést, ami szerint 1 db van belőle, most mégis azt a választ kaptam, hogy a "gyártása időközben megszűnt". Úgy gondolom, az eladó felelőssége odafigyelni, hogy ne hirdessen olyan terméket, ami már nem áll rendelkezésre, ezért csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az ismerősöm akinek rendeltem, vissza mondta és ezért nem jött létre az aukció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hirdetésben 1200mA es akksi van és én csak 900mAeset kaptam de remélem bírni fogja
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gezacsupi (133) (Vevő)
Semleges
2015.01.27. 17:33:50
2020943981
Hiányzott a termék.de tisztáztuk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben gyári, 900 mAh akku szerepelt. Amit kaptam: után gyártott,600 mAh.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakcio sikeresen letrejott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fikakikapokampo (112) (Vevő)
Semleges
2014.11.24. 10:07:36
1996442219
A tranzakció nem jött létre, nem volt készlet a meghirdetett áruból. Az eladó korrekt és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó olyan terméket árult,amely nem állt rendelkezésére a gyártás megszűnése miatt. Kommunikációja viszont gyors és korrekt volt,elnézést kért. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Realtrain (160) (Vevő)
Semleges
2014.08.25. 08:02:22
1957300391
A termék nem volt raktáron belátható időn belül, közös megegyezéssel elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az áru elfogyott, így nem tudtam megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett termék nem volt készleten az eladónál.A pénzt visszaküldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett áru már nem volt raktáron.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A meghirdetett terméket nem tudták küldeni....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladásra hirdetett áru /kép + szöveg/ 1400 mAh akkumulátor volt, ami helyett 1200 mAh akkumulátort küldtek! Reklamációra a válasz: 1400-as nem beszerezhető! Akkor miért hirdeti, és leütés után miért nem tájékoztat mielőtt postáz ? És köszönöm de nem élnék a visszaküldi-visszafizetem -el. De mivel biztosan én hibáztam ...???... ezért elnézést kérek a leminősítésért !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyagyaslili (28) (Vevő)
Semleges
2014.03.20. 20:04:18
1870026602
A hirdetés szövege megtévesztő, félrevezető. nem víztiszta és tükrőződésmentes a 2 db fólia, hanem 1 db víztiszta és 1 db tükröződésmentes matt fóliát tartalmaz a csomag.
Másik fél: Senkinek nem ajánlott, hitelrontó! Sajnos a tisztelt vásárló szövegértelmezési problémákkal küzd. Hiszen már a hirdetés címében is
benne van Crystal/Antireflex. Tehát 1 kristály és egy újlenyomatmentes fólia. Mielőtt Egy
tisztességes kereskedőről valótlant állít, kérem tanuljon meg olvasni és szöveget értelmezni kedves
gyagyáslili. "Képernyő védő fólia törlőkendővel (2 féle típus, 2db) CRYSTAL/ANTIREFLEX.
Ez áll a terméklapon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem volt elérhető
Másik fél: Elnézést a kifutott termék okozta kelelemtlenségekért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó olyan terméket hirdetett, ami nem volt készleten és nem is tudta beszerezni.
Másik fél: Ilyen előfordul a kereskedelemben, hogy egy termék kifut és nem gyártják tovább. Elnézést a kellemetlenségekért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külső okok miatt nem jött létre az adásvétel,de az eladó abszolút korrekt,igazából pozitívot érdemelne!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
operator19_a (77) (Vevő)
Semleges
2014.01.02. 19:06:06
1847065376
Az üzlet áruhiány végett nem jött létre.
Másik fél: Elnézést kérünk a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kívánok megoldásokért telefonálgatni.nem nagy probléma ami történt de pontatlan volt a leírás és a postaköltség sem stimmelt!!!1000 miliamperórás aksit rendeltem nem pedig 900ast.postaköltségnek 500 forinto adott meg.én 100 forintot küldtem pluszba az elsőbségi miatt mert úgy kértem.meg is kaptam úgy ahogy kértem de nem került 600 forintba a posta csak 445 forintba.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Olyan terméket árult, mely nem is volt készletén.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt raktáron
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
