kefe70 (323) 97.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 330 | 494 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 356 | 525 adásvétel |
| Az eladóként kapott 123 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kefe1970 (178) (Eladó)
Semleges
2012.10.03. 18:18:50
1620675185
Köszönöm megértését! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dhetvenegy (353) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 14:44:03
1538653772
Anyagi okokra hivatkozva elállt a vásárlástól.
Másik fél: Köszönöm a megértésedet. Csakis ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dhetvenegy (353) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 14:43:43
1536903143
Anyagi okokra hivatkozva elállt a vásárlástól.
Másik fél: Köszönöm a megértésedet. Csakis ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dhetvenegy (353) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 14:43:18
1534234697
Anyagi okokra hivatkozva elállt a vásárlástól.
Másik fél: Köszönöm a megértésedet. Csakis ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dhetvenegy (353) (Eladó)
Semleges
2012.03.08. 14:42:43
1530224222
Anyagi okokra hivatkozva elállt a vásárlástól.
Másik fél: Köszönöm a megértésedet. Csakis ++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tokajisarolta (20) (Vevő)
Semleges
2011.12.19. 10:02:38
1510227410
Minden rendben zajlott,kivéve, hogy sokat kellett várni a csomagra.
Másik fél: Miért is nem volt lehetősége ajánlottan kérni??? Postán dolgozom, nem esett volna nehezemre. A kabátot pedig másnap feladtam!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
enzsolesz (137) (Vevő)
Semleges
2011.10.18. 18:14:35
1483103651
nem pontosan felelt meg a termék leírtaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom , de az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kata999 (6670) (Eladó)
Semleges
2011.05.10. 23:15:02
1456087118
Idôközben megvásárolták a könyvet, errôl korrektül tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Idôközben megvásárolták a könyvet, errôl korrektül tájékoztatott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az aru nem erkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miután leütötte a terméket visszalépet a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: visszalépet a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
December 21-én ért véget az aukció, azóta 2-szer írtam e-mailt, 1-szer futó aukciójához írtam, arra azt válaszolta- majd később, de azóta sem jelentkezett! Sajnos nem vette fel velem a kapcsolatot. Sajnálom, de pozitívat nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A 870FT-os szállitási dijért kaptam 175Ft-os sima szállitást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kisruha nagynehezen megérkezett, de foltos volt ami semmilyen módon nem jött ki még idáig!
Másik fél: Mint írtam is a levélben én úgy adtam fel, hogy semmiféle folt nem volt rajta. Vadonatúj ruhácskáról van szó!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de nem ajánlva kértem a szállítást, ezért az eladó hibáján kívül nem kaptam meg a kis ruhát. Pedig nagyon tetszett!
Másik fél: ÉS A POSTA HIBÁJÁBÓL MIÉRT KAPTAM SEMLEGEST!!!!!!!!!!!! A TE HIBÁD ÉS ENGEM BÜNTETSZ? SAJNÁLOM, HOGY ELŐBB ÉRTÉKELTELEK!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem ajánlva kértem a csomagot, ezért valahol elveszhetett. Ebből én is tanultam, amúgy az eladó nagyon kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett, viszont mindenkinek mást takar a "nagyon megkímélt állapot". Nem egy nagy összegről volt szó és én sem kérdeztem rá a megkíméltség valódi fokára. Ettől függeltenül ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem jelentkezett,hogy bocs elírtam,vagy valami ilyesmi.
Másik fél: Hm.. ahogy olvasgatom, máshova telefonált, persze az nem 1,-Ft-os termék volt. Rengeteg dolgot eladtam már, ahogy láthatja is, mindig a vevő jelentkezet! Soha nem volt ezzel probléma. Mielőtt értékelt, megpróbálhatott volna elérni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
463414.kutip_v (1) (Vevő)
Semleges
2010.08.01. 11:12:50
175616287
Sajnos nem ilyen babakocsit szeretnénk, de az eladó nagyon megértő volt. Köszönjük! Ajánljuk mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ilyen termékre gondoltam. Az eladó kedves, megértő volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket megkaptam de az első sütéskor túlmelegedett,ezek után be sem kapcsolt és még csak javítattni sem lehet a szervízből elküldtek vele.Ez így nagyon drága lett:(((
Másik fél: A sütőt - mint minden eladásra szánt termékemet - kipróbáltam mielőtt ide feltettem. Semmi baja nem volt. Sőt a vevő azt írta nekem emailba, hogy ő is sütött még vele, aztán ment tönkre. Erről viszont én nem tehetek! Én jó - sőt vadonatúj - terméket adtam el. Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
