pupika4 (468) 98.15% felhasználó összefoglaló oldala

98.15% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
98.15% pozitív visszajelzés
(477 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 477 542 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 9 9 adásvétel
0 0 492 557 adásvétel
Az eladóként kapott 159 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Lesenceistvánd
Regisztráció dátuma: 2009.04.07.
Utolsó belépés: 2013.07.17. 08:26
Inaktív!
10 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

mok901 (20) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.07. 16:13:33

Termékkód

1574845475

sajnálom,hogy így alakult :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vjudit7 (305) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.17. 09:02:25

Termékkód

1249451321

Sokat vártunk rá, de nagy örömöt okozott! Köszönjük szépen!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nyomdasmama (122) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.17. 18:14:35

Termékkód

906779126

Adás-vétel nem történt meg, így nincs mit értékelni! Az eladóval nincs semmi probléma.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bettsyke (121) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.21. 10:42:53

Termékkód

681763295

Köszike maga a fotel szép csak ép lyukas:)))

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

egervari3 (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.28. 13:24:44

Termékkód

678957468

A szandál a sarkok pántnál el van szakadva,ez nem volt feltüntetve a leírásban,ezért a semleges értékelés.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

PooH86 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.05.20. 11:36:23

Termékkód

609438851

A kapcsolatfelvétellel és a postázással minden rendben volt. Viszont a termékleírással kapcsolatban nem volt egészen korrekt... Ennek ellenére azért tetszik a táska.
Másik fél: a termékröl minden normálissan lelett irva és korrekt voltam az áruval kapcsolatban!ha tetszik a táska akkor miért is nem voltam korrekt???,nem jogos,hogy semlegeset adtál!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.