pupika4 (468) 98.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 477 | 542 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 492 | 557 adásvétel |
| Az eladóként kapott 159 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sajnálom,hogy így alakult :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat vártunk rá, de nagy örömöt okozott! Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyomdasmama (122) (Vevő)
Semleges
2010.03.17. 18:14:35
906779126
Adás-vétel nem történt meg, így nincs mit értékelni! Az eladóval nincs semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszike maga a fotel szép csak ép lyukas:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szandál a sarkok pántnál el van szakadva,ez nem volt feltüntetve a leírásban,ezért a semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolatfelvétellel és a postázással minden rendben volt. Viszont a termékleírással kapcsolatban nem volt egészen korrekt... Ennek ellenére azért tetszik a táska.
Másik fél: a termékröl minden normálissan lelett irva és korrekt voltam az áruval kapcsolatban!ha tetszik a táska akkor miért is nem voltam korrekt???,nem jogos,hogy semlegeset adtál!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
