veruska1977 (26) 88.24% felhasználó összefoglaló oldala
88.24% pozitív visszajelzés
(30 Felhasználó adta)
Lakhely: Salgótarján
Regisztráció dátuma: 2009.04.07.
Utolsó belépés: 2011.08.09. 16:26
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Végülis megérkezett, bár a töltő nem ehhez a típushoz való.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sokat vártam ezt próbálta kompenzálni ez pozitív,de a telefont még alkatrésznek sem lehet használni rossz a kijelző nincs benne kamera !írta hogy gondjai vannak a Cs....n !be tudom annak csak ha valamit hirdet pontos írja le a hirdetésben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék szép, de a postaköltségért több mint dupla annyit fizettem, mint amenyiért feladta az eladó. Ennek felvetésére még csak nem is válaszolt..... Nem igazán korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.