susie25 (41) 91.84% felhasználó összefoglaló oldala

91.84% pozitív visszajelzés
(45 Felhasználó adta)
91.84% pozitív visszajelzés
(45 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 45 74 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 4 6 adásvétel
0 0 53 84 adásvétel
Lakhely: Pomáz
Regisztráció dátuma: 2009.04.09.
Utolsó belépés: 2013.06.12. 20:23
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

CalgaryAntik (306) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.08. 23:42:39

Termékkód

1757422595

Sajnos a terméket máshol is hírdették, és mire leütöttem már elkelt ... Örültem volna, ha ez a termékleírásban szerepel, de talán majd legközelebb ...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

molnarfiok (216) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.09. 08:08:07

Termékkód

1576572695

nem tudtam elérni

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtam elérni
Felhasználó

MBvisszaru (198) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.04.11. 12:00:05

Termékkód

1574706347

A vevő a termék megnyerése után vaterás üzenetbe jelezte, hogy nem kívánja megvenni a terméket.Járdaviszonyokra hivatkozva. Megcsinálta az értékelését amelyben szintén leírta, hogy nem jött létre az adás-vétel az ő hibájából.Ennek ellenére a sikeres tranzakciót jelölte be, pedig az adás-vétel NEM JÖTT LÉTRE!
Másik fél: elnézést,nem volt sikeres a tranzakció az én hibámból!(korrigálnám,csak nem tudom hogy lehet?)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

12157751.pynkymynky_t (183) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.05.20. 09:00:03

Termékkód

623977960

Eltelt 2hét és nem jelentkezett a megnyert termékért,értékeléseiből itélve talán a feledékenység mintsem a rosszindulat,sajnálom. ?????
Másik fél: Szia!Ne haragudj,de rengeteg mindent vettem az elmúlt hetekbe és már belezavarodtam az utalásokba.Ha még aktuális Neked akkor átvenném a kazettát,mert érdekelt volna,ezért is vásároltam volna.(küld el,hogy hova és mennyit utaljak?)üdv

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.