Maszat86 (139) 94.84% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 147 | 174 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 168 | 195 adásvétel |
| Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudtam gépközelben lenni, a felső nem saját részre lett volna, későn tudtam meg, hogy az a vásárlónak mégsem kell a termék! Nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fekete129 (162) (Vevő)
Semleges
2012.03.20. 07:41:25
1503002054
az idö nov.ota eltelt,elérni szinte lehetetlen,többszöri egyeztetés után se jött létre az üzlet,se személyes átvétel se posta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás sajnos nem jött létre, és sok volt a huza vona. A levelekre hellyel közzel gyorsan reagált, és barátságos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.internetprobléma miatt nem jött létre az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
saját hibámból nem mentem el az árúért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
barbie119ba (78) (Vevő)
Semleges
2011.09.20. 17:41:23
1470897438
Én miattam semleges,mert nem voltam pár hétig internet-közelben...sajnálom:/
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladásra kínált cipő nem olyan színű volt mint amilyennek az eladó feltüntette! Ez számomra fontos hiányosság és e miatt a cipőt visszaküldtem. A visszavétel 3-4 email váltás után végül is sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jelvenyem (764) (Eladó)
Semleges
2011.08.28. 09:35:54
1350653937
Kedves vásárló, bár nem értem, hogy az általa is elismert saját hibájából létre nem jött adás-vétel miatt miért kellett semleges értékelést adnia. Remélem, meggyógyult. További jó egészséget kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
968480.jonsie_a (32) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 14:23:03
1461270670
Az Én hibámból nem történt meg az adás/vétel ugyanis a cipő túl nagy volt számomra. Egyébként minden tökéletes lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
P-outlet (463) (Eladó)
Semleges
2011.02.12. 17:11:46
1351548959
Sajnálom, azt hiszem eleget vártam :-( Január közepén még írtad, hogy hétvégén eljönnél a ruháért, de azóta semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jött el a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A mai napig nemreagátl semmire ezt nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10604377.Erikiki (293) (Eladó)
Semleges
2010.06.09. 23:51:59
1036791328
Pár hete írtad,hogy jösz érte.Azóta eltüntél.Feltettem újra a szoknyát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár augusztus 10-én utaltam el a vételárat, a terméket szeptember 30-án kaptam kézhez, több e-mailváltás után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
