brigi7676 (460) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 461 | 739 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 465 | 744 adásvétel |
| Az eladóként kapott 189 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
acszsoltne (314) (Vevő)
Semleges
2011.04.11. 09:20:40
1449488274
Megkaptam, szép, de nem jó a méret,sajnos:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
acszsoltne (314) (Vevő)
Semleges
2011.04.11. 09:19:47
1449488273
Sajnos az 58-60-as méretezéshez való betétel hiba volt!Kicsi lett mindkét kabát és ezért csalódott vagyok,ajándéknak szántam:( 54-eshez kellett volna tenni a tényleges méretezése alapján...már az egyiket sikerűlt továbbadni a családban, de a másikat még meg kell oldanom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angicsek0103 (1153) (Eladó)
Semleges
2011.03.03. 14:55:44
1441611911
nem gondoltam hogy semlegeset adsz, minden gyorsan, könnyen zajlott, arról abszolút nem tehetek, hogy az anyagösszetételt nem kérdezted...lestrapálva meg nincs, sem nyúlás, sem szakadás, sem folt nincs rajta...szerintem nem érdemeltem a semlegest,és mivel beismerted hogy a te hibád is, ezért írtam én is azt..ha írtál volna emailt, hogy ez a problémád, tudtam volna felajánlani valami megoldást elégedetlenségedre
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semlegest adtam,de szerintem NEGATÍVOT érdemelt volna az eladó!A fehérneműk szemmel láthatóan különböző méretűek!A meghirdetettel ellentétben!Az eladó a vásárlás napján megfenyegetett!Ha nem jelentkezek5napon belül negatvot ad!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
