brigi7676 (460) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala

99.78% pozitív visszajelzés
(461 Felhasználó adta)
99.78% pozitív visszajelzés
(461 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 461 739 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 465 744 adásvétel
Az eladóként kapott 189 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.04.18.
Utolsó belépés: 2017.01.16. 17:21
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

acszsoltne (314) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.11. 09:20:40

Termékkód

1449488274

Megkaptam, szép, de nem jó a méret,sajnos:(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

acszsoltne (314) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.11. 09:19:47

Termékkód

1449488273

Sajnos az 58-60-as méretezéshez való betétel hiba volt!Kicsi lett mindkét kabát és ezért csalódott vagyok,ajándéknak szántam:( 54-eshez kellett volna tenni a tényleges méretezése alapján...már az egyiket sikerűlt továbbadni a családban, de a másikat még meg kell oldanom....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

angicsek0103 (1153) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.03. 14:55:44

Termékkód

1441611911

nem gondoltam hogy semlegeset adsz, minden gyorsan, könnyen zajlott, arról abszolút nem tehetek, hogy az anyagösszetételt nem kérdezted...lestrapálva meg nincs, sem nyúlás, sem szakadás, sem folt nincs rajta...szerintem nem érdemeltem a semlegest,és mivel beismerted hogy a te hibád is, ezért írtam én is azt..ha írtál volna emailt, hogy ez a problémád, tudtam volna felajánlani valami megoldást elégedetlenségedre

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kola841 (57) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.08. 16:49:57

Termékkód

1247987023

Semlegest adtam,de szerintem NEGATÍVOT érdemelt volna az eladó!A fehérneműk szemmel láthatóan különböző méretűek!A meghirdetettel ellentétben!Az eladó a vásárlás napján megfenyegetett!Ha nem jelentkezek5napon belül negatvot ad!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.