topika76 (831) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 834 | 1076 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 850 | 1092 adásvétel |
| Az eladóként kapott 201 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
evelin200 (1514) (Eladó)
Semleges
2020.11.28. 17:52:45
2956460450
Szerintem inkább boltban vásárolj, mert látom nem csak az én termékem nem felelt meg az ízlésednek. Mi páran itt használt, de jó minőségű terméket árulunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:34795298 (6) (Vevő)
Semleges
2019.11.28. 21:16:07
2837245817
Az eladó a vásárlás után sokáig nem reagált emailben, végül sms-ben kellett üzennem, és utána is pár napig nem küldte el az utaláshoz szükséges adatokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parisdoll (1952) (Eladó)
Semleges
2018.07.25. 09:08:24
2644581260
Sajnos nem történt jelentkezés és fizetés sem, de utólag megbeszéltük a dolgokat. A negatívat így semlegesre változtatom. Kérem a Vásárlót, hogy pozitívan értékeljen, mert nem rajtam múlt az adás-vétel! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kriszta24 (844) (Eladó)
Semleges
2017.04.20. 22:04:42
2452388810
nem jelentkezett a termékért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezett a termékértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bettygirl001 (794) (Eladó)
Semleges
2016.12.05. 12:37:09
2360305232
A vásárló fizetési haladékot kért, megegyeztünk, megadtam, több levelet írtam neki a megbeszélt időpont után, de közölte hogy elfelejtette, nagyon sajnálom de tovább nem tudtam várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.harcipan_t (163) (Vevő)
Semleges
2015.01.16. 22:14:18
2021632811
A termék penészes volt. :( Ajándékot kaptam mellé, ami kedves gesztus, de azért ha tudom, hogy penészes a hordozó, nem veszem meg. Egyébként az eladó kedves, rugalmas.
Másik fél: Ez hazugság! Te is tudod! Soha nem adnék el olyan terméket amit én sem szeretnék kapni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babika1954 (89) (Vevő)
Semleges
2014.11.25. 19:37:46
1997121944
termék hibátlannak volt hirdetve de hiányos volt igy használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megküldött overál nem felelt meg, ezt jeleztük az eladónak, aki visszaadta a pénzt, abszolút korrekt módon járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a legjobb jóindulattal is csak semleges értékelést tudok adni. Egyrészt elég későn tudtam felvenni az eladóval a kapcsolatot, másrészt a termék méretét nagyon elírta, így lett egy használhatatlan holmim. Ezt meg is írtam neki, gondoltam, talán orvosolhatnánk a problémát, de nem reagált a megkeresésemre én meg nem várok tovább. Egy szó mint száz, kidobtam a pénzt az ablakon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szeleczkianita (81) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 13:06:49
1509232577
Sajnos nem csak én használom a teszveszemet igy nem tudok erre mit reagálni!Sajnálom,hogy nem jött létre az adás vétel!(Ami nekem kell azt mindig tisztességesen kifizetem)próbálok jelszót változtatni,hogy többet ne kerüljek ilyen helyzetbe:S
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel!Remélem megérkezett az összeg!Köszönöm a türelmedet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Utólag derült ki, hogy az "áru helye" csak hétköznapokon érvényes. Így többletköltség lett volna értemenni, vagy postáztani.
Másik fél: Az "áru helye" minden nap, mindenkor érvényes!
Csak kifogás a vevő részéről.
Egy egri lakos ne vegyen meg semmit személyes átvételre egy érdi lakostól...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
