Holly-hair (194) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 194 | 243 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 214 | 264 adásvétel |
| Az eladóként kapott 132 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Inkább nem írok semmit!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sorry! .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem történt adás-vétel, az eladót ajánlom, minden rendben lett volna, de én néztem el a terméket, én voltam figyelmetlen. Így végül nem kértem mert félreértettem az információkat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
betlikiraly (874) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 10:57:46
1760265983
Eleinte jelentkezett a termékért,de utána az átvétel elmaradt.A termékinformáció tartalmazza a 10 napos átvételt és fizetést.Sajnos ez lejárt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem történt meg a kapcsolatfelvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikita600_a (44) (Eladó)
Semleges
2013.03.04. 16:27:10
1714371467
Semlegest adok, bár nem érintett semlegesen a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Állítása szerint a kiskutyáját műtötték, ezért nincs pénze a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gumipapa120 (265) (Vevő)
Semleges
2013.02.28. 07:44:33
1709636633
Nem felet meg az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pangpity73 (37) (Vevő)
Semleges
2013.02.25. 17:36:05
1707541250
Elég sokára, egy szakadt vékony, átázott borítékban érkezett meg az amúgy büdös szagú ruha.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendizoli (340) (Vevő)
Semleges
2013.02.23. 22:21:03
1702911308
hanyag szállitás nem csomagolta be semmibe ami a képeken van zöld doboz azt átragasztotta celukszal. nem gondolt arra hogy valaki belenézhet igy a dobozba. azért van a karton doboz hogy más ne lássa a tartalmát. továbbá az új termékként hirdetett ékszerek nagyrésze használt volt igy nem tudtuk felhasználni. ha azt irja hogy a terméke használt biztos nem licitálok rá. legszivesebben negativ de felesleges mert a vaterát ez nem érdekli.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Erre nem tudok mit irni sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a fotónyomtatót -ellentétben a hirdetéssel- egy selejt festékpatronnal kaptam meg,így még kipróbálni nem tudtam.A mechanikája működik,de a papírt-hanggal imitálva a festést-csak áttolja, így az üresen marad.A hirdetés fogyásban lévő festék miatt kékes nyomatról szólt,A valóság a fent leírtak szerinti
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmos78 (239) (Eladó)
Semleges
2012.11.05. 07:13:24
1617883469
Nem tudtunk találkozót egyeztetni,ettől még részemről pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időhiány miattliliomfa (1273) (Vevő)
Semleges
2012.06.19. 06:27:23
1573938542
A termék nem a meghirdetett márkájú volt. A hibátlannak jelölt felső kopott, bolyhos volt. Az eladóval megbeszéltük, és visszautalta az árát. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner, de sajnos szállítási ideje kölcsönösen problémát okozott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
----------
Másik fél: Nem utalta el a termék sima postaköltséget sem ezért visszautaltam amit küldött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív de nem írhatok csak ilyet, Az átadás miattam nem jött létre, az eladó kedves és megértő. Véleményem pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív de nem írhatok csak ilyet, Az átadás miattam nem jött létre, az eladó kedves és megértő. Véleményem pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Psychomokus (344) (Eladó)
Semleges
2012.02.08. 12:28:56
1541742914
A vevő nem tudta megoldani a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta megoldani az elszállítást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV, mert nem az eladó hibájából nem jött létre a tranzakció. Csak pozitívat nem jelölhetem be, mert akkor a rendszer vonná tőle a sikerdíjat..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
irodaszerplaza (15) (Eladó)
Semleges
2011.06.23. 08:05:58
1461494695
A leütött vágógép nem volt raktáron, a gyártása sajnos megszűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A leütött vágógép nem volt raktáron, a gyártása sajnos megszűnt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Conrad_Elektronika (2832) (Eladó)
Semleges
2011.06.21. 08:37:37
1462660561
A teljesség kedvéért: az áru volt készleten, melyről kb. 1 órán belül értesítettük is a vásárlót, aki közölte, hogy talált egy közelebbi helyen és nem kéri az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő lemondta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
