bernikeblogja (110) 97.41% felhasználó összefoglaló oldala

97.41% pozitív visszajelzés
(113 Felhasználó adta)
97.41% pozitív visszajelzés
(113 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 113 307 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 119 315 adásvétel
Lakhely: Kerekegyháza
Regisztráció dátuma: 2009.04.27.
Utolsó belépés: 2021.04.16. 16:53
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

7606186.editke910 (6580) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.12.04. 13:00:16

Termékkód

1978215545

A vevő a leütést követően jelezte, hogy most kapott egy hasonló terméket, így visszamondta a rendelést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszamondta a rendelést!
Felhasználó

bukfencmester (1162) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.01.24. 13:16:40

Termékkód

1851145703

A tények:terméklapon rákérdez a vastagságra,kimerítő,saját tapasztalatra épülő választ kap,mert ez gyerek és szobahőmérséklet függő.Én TÉLINEK vásároltam anno bababoltban a kifogástalan állapotú töredék árért adott hálózsákot.Ő nem elégedett,akkor én mit szóljak!?Nem keres,nem veszi fel a kapcsolatot,kisbetűs,egyszavas válaszokat ír kizárólag megkeresésre,nem a teljes vételárat utalja,hirtelen sürgeti,hogy mikor adom fel,aztán megint semmit nem ír,csak dobálózik a semlegessel!Gerinctelen alak!!!
Másik fél: És miért nem írhat az eladó a vevőnek?Megmondtam hogy betegek voltunk,3 éves gyerekkel nem egyszzerű mikor beteg,gondolom nem az az első másnak sem hogy gépezzen,netezzen,plussz még ha én is beteg vagyok,semmi szükség a netezésre. A vastag,téli hálózsákban 1,5-2 centis vatelin réteg van,tudom mert most vettem,igaz újonnan volt 4850 és VASTAG!!!!!!!!!!!!!!,NEM NYÁRI,MERT EZ NYÁRINAK MONDHATÓ MAJDNEM,nagyon pici réteg vatelin van benne és akárkinek megmutatnám tuti nem mondaná télinek,szóval ezen most kár vitázni.Egyébként szép állapotú tényleg,a vastagságal van a baj... Nem nagyon volt kedvem írni mert ennyire unszimpatikus,arrogáns eladóval még nem találkoztam pedig már sok mindenkitől

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gadgetsseller (443) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 14:17:57

Termékkód

1602707153

Kommunikatív eladó, csak mégsem tartott igényt a termékre családi okok miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tartott igényt a termékre családi okok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gadgetsseller (443) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 14:17:20

Termékkód

1602707150

Kommunikatív eladó, csak mégsem tartott igényt a termékre családi okok miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tartott igényt a termékre családi okok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gadgetsseller (443) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.17. 14:16:48

Termékkód

1602707147

Kommunikatív eladó, csak mégsem tartott igényt a termékre családi okok miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tartott igényt a termékre családi okok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.