printzne (1700) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(1696 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(1696 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1696 2672 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 1709 2686 adásvétel
Az eladóként kapott 1210 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.04.27.
Utolsó belépés: 2022.11.29. 22:31
Inaktív!
49 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Huszilvia (164) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2020.12.02. 11:39:36

Termékkód

2949077189

Kedves, segítőkész eladó +++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Gyulaikriszta75 (0) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.07.11. 09:24:53

Termékkód

2763504149

A meghirdetett tétel minden paramétere ismertetve lett a vevővel eladás előtt, ám ő később mégis minőségi kifogással élt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kujberedit (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.09.03. 20:21:28

Termékkód

2309086433

Nem állítólag voltam utazni, hanem valójában és ha gondolod a nászutas szobát is megmutatom, vagy a szálloda nevét akár....onnan nem tudok írni, aztán amikor hazaértem iskola és ovikezdés volt ne haragudj de nem ezen kattogott az agyam .....nem átcseszésre ment hanem emberek vagyunk. Amúgy volt megadva telefon szám amin elérhető vagyok....És a vaterán se voltam fent de mindegy....
Másik fél: Azért pontosítsunk.Azt írtam,hogy elhiszem,hogy nem voltál itthon.Múlt héten csütörtökön jelentkeztél és kértél 1 napot és mivel emberek vagyunk,ezért vártam 1 hetet és írtam neked több levelet.Az értékelést rá 1 hétre,pénteken írtam( 2-án).Ez idő alatt 3 levelet írtam,de nem válaszoltál.Nekem is van két lányom,ők is kezdték az iskolát,mégis tudtam írni annak akinek kellett.Tezsveszre 30-án beléptél,látható volt.Nekem is él a telefonom,amit megkaptál,tehát,ha nem volt időd gép elé ülni,akkor akár menet közben is lehetett volna telefonálni.Nem én vásároltam,hanem te.Az utolsó levelemben is arra kértelek,hogy legalább írd meg,mikor fogsz utalni.Ez is elég lett volna.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Patri15 (63) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.11.05. 16:08:55

Termékkód

2136789506

Kedves, kapcsolattartó partner, de mivel az adásvétel nem jött létre, ezért semleges az értékelésem. Sajnos nem vettem észre, hogy hibás a ruha, ezért természetesen visszavettem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szegedineaniko (562) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.07.05. 23:24:57

Termékkód

1917813317

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Sylvi34 (180) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.06.28. 19:01:46

Termékkód

1913029337

Mivel nem válaszolt időben a levelemre és nekem egy bizonyos időpontban kellett volna a termék így nem jött létre a vásárlás .
Másik fél: Nagyon köszönöm ezt a kedves,de hamis értékelést.A terméket 06.16-án ütötted le és még aznap elküldtem az adatokat.Azt hiszem a hétfői utaláshoz az adatokat időben megkaptad.Kérted,hogy hétfőn adjam fel,mert neked keddre kell.Én megírtam,hogy csak akkor küldöm,ha a számlámon van a pénz.16-án hétfőn írtad,hogy bocsi,csak kedden tudsz utalni.Innentől kezdve eltűntél.Se pénz,se levél.Próbáltalak a megadott számon is hívni,de ott egy férfi vette fel és közölte,hogy a szám az övé,viszont téged nem is ismer.24-én írtam neked, de arra sem válaszoltál.Viszont a negatív értékelésre előkerültél.Milyen furcsa.Az adatokat időben elküldtem,és te válaszoltál is rá.Ha kell tudom bizonyítani.Nem kéne hazud

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tigris03 (447) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.12.19. 12:34:06

Termékkód

1838339747

Sajnos nem vettem észre, hogy foltos a ruha, ezért természetesen visszavettem. Elnézést kellemetlenségekért!!! Köszönöm a megértését!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem vettem észre , hogy foltos a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

needfsu (112) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.13. 05:46:09

Termékkód

1715203307

A vveő 2 hét haladékot kért az utaláshoz,aztán megsértődött,hogy közben nem válaszoltam neki mindig.Az adásvételből sajnos nem lett semmi,mert időközben nem tudtam volna postázni a terméket.Ezt jeleztem is felé.Ezért kaptam semlegest,mert korrekt módon megírtam,hogy bocsi,de mégse
Másik fél: Valóban két hét haladékot kértem, de ez másnál nem akadály, hogy az adatait elküldje. Az adatait ígérte március 4-re, miután jeleztem, hogy utalnám a pénzt, de sajnos 6-án még mindig nem kaptam meg. Ez is a két hét haladékért volt? Nem, ez azért volt, mert nem volt mit küldeni. Az, hogy nem lesz melegítő, valóban megírta, de csak azután, hogy én utána jártam a nagykernél, és szóltam neki, hogy a nagyker jelezte NEKEM, hogy a melegítő nem is volt és nem is lesz, mert nem volt rá elég igény a kereskedők felől. Ez a korrekt megírás? A terméklapon olyan melegítőknek a cm-es adatait adta meg, amik nem is voltak, tehát nem is tudta lemérni őket. Ezek után hol van a korrektség?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ceci22 (340) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.19. 16:07:58

Termékkód

1624689176

Azért kap semleges értékelést a tranzakció,mert sima postával kértem a csomagot,ami sajnos nem érkezett meg. DE mivel én kértem így a postázást, ezért nem hibáztatom az eladót, de a termékről nem tudok véleményt alkotni. A kommunikáció viszont mindig gyors volt az eladóval, szóval ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Dorcika78 (41) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.12. 10:58:37

Termékkód

1592417993

Sajnos nem lett jó a méret, ezért nem jött létre a vásárlás. Kedves, megbízható, korrekt partner. +++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hokhokk (467) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.15. 12:19:39

Termékkód

1328361024

Kedves, kapcsolattartó partner, de mivel az adásvétel nem jött létre, ezért semleges az értékelésem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hokhokk (467) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.15. 12:18:46

Termékkód

1324431355

Kedves, kapcsolattartó partner, de mivel az adásvétel nem jött létre, ezért semleges az értékelésem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

brizo11 (483) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.28. 08:28:31

Termékkód

1434197215

Minden rendben volt,ajánlom.
Másik fél: Ha "minden rendben volt, ajánlom" az értékelésed, akkor az miért semleges? Ha pedig valami problémád volt, akkor miért nem jelezted mielőtt értékeltél. Az lett volna a korrekt megoldás, nem pedig egy semlegessel elintézni, úgy hogy azt sem tudom miért kaptam.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hrenata78 (174) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.17. 22:34:38

Termékkód

1017700878

A termékleírás szerintem nem volt elég pontos :( (anyag, állapot) DE ennek ellenére előzékeny, kommunikatív eladó!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.