szeplak8600 (782) 99.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 774 | 1069 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 786 | 1082 adásvétel |
| Az eladóként kapott 717 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Elnézést, de én nem kértem a táskát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hírdetésben bőröv volt, ehhez képest műbőr övét kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
másra számítottam.
Másik fél: "Úgy intézze ahogy Önnek a legjobb, csak zárójelben, a melltartó, bár triumpf, olyan kemény anyag , hogy szinte kellemetlen. Az ára árulkodhatott volna, mert egy középkategoriás is 6-7 e Ft, amit viselek. Visszajelzésem Pozitív. "
Ilyen hölggyel állunk szemben...még igazat sem mond és akkor nem beszélek arról, mézesmázos stílusával elérte, hogy szinte helybe vittem neki. Azt írta, hogy visszajelzésem pozitív, aztán ad egy semlegest.
Másokat kihasználó, önző ember! VIGYÁZZATOK VELE! NE MENJETEK BELE SZEMÉLYES ÁTADÁSBA! Az előttem értékelttel hosszú levelezést folytattam, ő békésebb, így nem tárta fel a létre nem jött adásvétel részleteit itt, de igencsak hasonló tapasztalatunk volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Betty_M21 (402) (Vevő)
Semleges
2016.04.03. 09:41:49
2208952202
Igen valóban haláleset miatt nem reagáltam, se idő, se energiám nem volt. Azért is kértem egy kis haladékot az időponttal kapcsolatban. Vásárlási szándékom fent állt! Azért köszönöm a lehetőséget +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
személyes átvételt kértem hogy megtekintsem élőben is...sajnos nem felelt meg számomra, ezért nem jött létre az adásvétel....!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Laszlo180 (282) (Vevő)
Semleges
2015.09.24. 17:35:44
2125125635
Nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eladó meghirdette a terméket, amit megvettem, de nem tudta átadni, mert nem találta... Kellemetlen helyzet, mert szükség lett volna rá... Remélem egyedi az eset, ezért semlegeset adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mezimarzo (153) (Vevő)
Semleges
2014.06.28. 12:39:49
1913615561
A terméket már másik oldalon eladta, így hiába volt sikeres az aukció részemről. Egyébként kedves, korrekt fél, más lehetőségeket ajánlott helyette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
totheniko (180) (Vevő)
Semleges
2013.10.25. 08:44:50
1806551249
A megvásárolt termék már nem volt meg, így azt mondta választhatok másikat, de az sem volt meg, így visszautalta a pénzt. Kommunikációval nem volt baj, csak nem kellene olyan terméket árulni ami már nincs meg...figyelmetlen. Csakis a kommunikációja miatt semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
totheniko (180) (Vevő)
Semleges
2013.10.25. 08:34:27
1806551243
A megvásárolt termék már nem volt meg, így azt mondta választhatok másikat, de az sem volt meg, így visszautalta a pénzt. Kommunikációval nem volt baj, csak nem kellene olyan terméket árulni ami már nincs meg...figyelmetlen. Csakis a kommunikációja miatt semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eladó nem tudta biztosítani a terméket, viszont a másik, tőle vásárolt darabbal elégedett a barátnőm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ernabea82 (180) (Vevő)
Semleges
2011.02.03. 08:06:10
1434916661
Én is nagyon sajnálom,és köszönök mindent!Remélem még azért találkozunk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
