micsimicsi (258) 96.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
pitypang888 (55) (Eladó)
Semleges
2012.12.11. 14:36:55
1644857294
Sajnálom,hogy a vevő lenegatívozott, én pontosan és gyorsan teljesítettem az ő kérését, a fotókon látható volt a termék állapota, amin nem volt sérülés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő személyesen szerette volna átvenni a terméket, de nem találtunk olyan helyszínt és időpontot, ami mind a kettőnknek megfelelt volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vvő személyesen szerette volna átvenni a terméket, de nem találtunk olyan időpontot és helyszínt, ami mind a kettőnknek megfelelt volna!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rosszalkovich (698) (Eladó)
Semleges
2011.10.19. 17:56:48
1485597851
Csak azért semleges a negatív helyett, mert akit érdekel, hasonló témában olvashat a vevőnél pár negatív értékelést. Licitálás előtt talán érdeklődni kellene a pontos átvétel helyéről, és nem felelőtlenül licitálni, elvéve mások elől a lehetőséget. Mert ugye ez egy ÚJ, 1 Ft-os termék, minimálár nélkül... Egyetlen pozitívum, hogy legalább nem húztuk a dolgot sokáig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A személyes találkozó helye nem felelt meg neki, postán nem kívánta átvenni...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2011.05.13. 09:46:58
1443332104
Két hónapja zárult le az aukció. Az aukció alatt kérdezte, hogy találkozhantánk-e másik helyszínen, azt írtam, hogy megoldható. Két hónap alatt megváltoztak a lehetőségeim, kértem, hogy 3 buszmegállóval arrébb találkozzunk, erre nem volt hajlandó. Több lehetőséget is felajánlottam, de nem éreztem az együttműködést. A terméket a mai nappal egy másikkal együtt saját költségemre feladom. Jónéhányszáz forintot bukok az üzleten, de már nagyon szeretném, ha lezárnánk, ezért megteszem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Két hónap alatt egyszerűen nem tudtunk időpontot egyeztetni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyunyu23 (571) (Eladó)
Semleges
2011.03.30. 16:39:21
1443485215
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utalási okok miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyunyu23 (571) (Eladó)
Semleges
2011.03.30. 16:38:40
1442089013
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utalási okok miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem kellett sokáig várnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
senator30 (546) (Eladó)
Semleges
2011.01.12. 13:40:20
1328890714
Az én hibámból a terméket nem tudtam átadni. Remélem legközelebb több szerencsénk lesz++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:19
1207264401
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:19
1207264385
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:19
1215831513
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:19
1207264417
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:19
1207264365
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2010.11.07. 11:00:18
1205271482
Szeptember 9.-e óta nem tudta átvenni a termékeket. Megírtam, hogy nem tudom tárolni, bonyolítsuk le mihamarabb. 6 db 1 Ft-os termékről van szó, tehát még csak nem is az ár miatt zúgolódom, hanem a hozzáállás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átvétel megtörtént. Nem értem ha már valaki "csak" 1Ft-ért vásárol és még csak egy 5-öst sem fizet, legalább ne úgy intézze a dolgokat, hogy még Én hívogassam és írogassak neki. Próbáljon meg alkalmazkodni egy kicsit!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átvétel megtörtént. Nem értem ha már valaki "csak" 1Ft-ért vásárol és még csak egy 5-öst sem fizet, legalább ne úgy intézze a dolgokat, hogy még Én hívogassam és írogassak neki. Próbáljon meg alkalmazkodni egy kicsit!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átvétel megtörtént. Nem értem ha már valaki "csak" 1Ft-ért vásárol és még csak egy 5-öst sem fizet, legalább ne úgy intézze a dolgokat, hogy még Én hívogassam és írogassak neki. Próbáljon meg alkalmazkodni egy kicsit!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feherkatalin (14) (Eladó)
Semleges
2010.01.10. 16:51:54
848486173
rendben zajlott a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre, nem vette figyelembe,hogy postázok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
